Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows 10 indítás óta eltelt...

Windows 10 indítás óta eltelt idő hibás kijelzés?

Figyelt kérdés

Tegnap 16:30 körül kapcsoltam be a gépet, és 23:30 körül kapcsoltam ki. Most bekapcsoltam, szétnéztem a feladatkezelőben, és azt láttam hogy 19 órája van bekapcsolva a gép. Gondoltam a feladatkezelő írja ki hibásan, ezért lekérdeztem systeminfo-val, és ott is tegnap 19:02 írt (tehát a feladatkezelő jól írta ki).

Tisztán emlékszem hogy kikapcsoltam a gépet fél 12 körül, 19:00 körül viszont nem történt semmi, se újraindítás, se leállítás, tehát nem igazán értem miért ír ki annyit a bekapcsolás óta eltelt időnek.


Tegnap raktam bele új videokártyát de nem hiszem hogy annak köze van hozzá. Mi lehet a hiba?



2017. nov. 22. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Probáld meg az alaplapi elemet ki cserélni. ha az idővel van a baj akkor merül az alaplapi elem
2017. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A windows 10-nél a "leállítás" inkább egyfajta hibernálás. (gyorsabb indítás miatt) Megoldás ezt a funkciót kikapcsolod vagy ujraindítás.
2017. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!