Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyetemista vagyok mérnökinfor...

Egyetemista vagyok mérnökinformatikus szakon, nem nagyon megy a programozás. Érdemes lenne egyetem mellett egy szoftverfejlesztő OKJ-ra jelentkezni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
valamellyest de érdemben nem sokat, én csináltam, időben leköt 2 két suli együtt, amúgy az okj-s nagyon gyenge, és persze függ attól hogy fizetős vagy állami, esetleg ha halasztasz ha végképp nem megy és akkor, de magad is meg tudod tanulni annyira, ha nem, akkor lehet nem a te pályád....
2017. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érdemes. Inkább nézz tutorialokat, több 10000 van belőlük.
2017. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem inkább egy jó magántanárt kellene keresned, aki elejétől a végéig el tudja úgy magyarázni a programozás alapjait, hogy a takarítónő is megértse.
2017. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
igen, egy magántanár vagy egy ismerős aki vágja a témát és célirányosan tud segíteni azokban a részekben amik nem mennek jobb és hatékonyabb megoldásnak tűnik
2017. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Leghülyébb ötlet valaha!
2017. dec. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz?
2017. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki tud egy jó magántanárt?
2017. dec. 10. 09:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt ne keress magántanárt, mert az ajánlások nem feltétlenűl hitelesek. Úgy értem, hogy lehet, hogy egy rettentően rossz tanárra mondják azt, hogy a "legjobb akit valaha láttak".


Van egy csomó magán tanár kereső oldal, inkább ott nézelődj vagy akár beszélj egy felsőbb évessel az egyetemen.


Nem sértésből modnom, de ha ez felmerül akkor nem feltétlenül teremtettek erre a szakmára és te leszel majd évek mulva az a "tipikus fejlesztő" aki folyton stresszel, alig bírja a határidőket és épp hogy csak megtartja az állását fejlődésről és előre lépésről nem is álmodva.

2017. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Ehhez nem kell magántanár, csomó könyv és videótutorial van a neten az alapokról. Még magyarul is, de angolul meg aztán sose érsz a végére. Ha ezekkel nem tudod megtanulni, akkor ez nem neked való szakma.
2017. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!