Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit kellene tanulnom,...

Mennyit kellene tanulnom, vagy inkább mennyi idő alatt lehet megtanulni pl a c#-ot?

Figyelt kérdés
Napi szinten gyakorolni mondjuk.
2018. febr. 7. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme.
2018. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem lehet "megtanulni"


de 1 év alatt már látványos dolgokat lehet ha van érzék, kedv, kitartás, stb

2018. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy 10 ezer óra programozás után lesz igazán szakember bárki is...


Amúgy a kérdésnek tényleg nincs értelme.


Mit jelent az, hogy "megtanulni pl a C#ot"?


Arra gondolsz, hogy megtanulod a syntaxot?

Sok profi nem tudja a kedvenc nyelvének az egész könytárát sem ... Erre való az internet...


Akkor arra gondolsz, hogy megtanulni programozni?

Az kb 1-2 év, de sok dologtól függ.


Ugye tudod, hogy maga a C# nem lesz elég semmire, hanem különféle frameworkök tanulásával tudsz majd lényegesen látható dolgot csinálni.


Tudom ... kezdő vagy és nem tudod, hogy mennyire értelmetlen a kérdésed. Ez teljesen normális. Csak tanulgasd heti legalább 20 órában és 1 éven belül már junior szint közeli leszel és megérted mért hülyeség a kérdésed.

2018. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

"Sok profi nem tudja a kedvenc nyelvének az egész könytárát sem ..."


LOL


" Erre való az internet.."


Hát, nem erre való.

2018. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5: Tapsi-Hapsi, hányszor kell még kib#szatni innen?
2018. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5# Igen, tudjuk. Te egy milliárdos programozó géniusz vagy, aki több évet külföldön dolgozott, mindent tökéletesen ismer, ezért soha sem kell semmit sem megnézned az interneten. Te offline programozol.


... és valahogy olyan jól csinálod, hogy a tökéletes életed nagy részét ezen a fórumon töltöd vitákba keveredve.


Irigylem az életed...(szarkazmus)

2018. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt kérdeznéd mennyi idő megtanulni síelni...milyen alapjaid vannak? mennyi tehetséged? milyen szintet akarsz elérni?
2018. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

7:


"Igen, tudjuk. Te egy milliárdos programozó géniusz vagy,"


Szó nincs erről. Én nem vagyok sem milliárdos, sem zseni. A képességeim valahol a közepesek alsó rétegei színvonalának felelnek meg, de nem vagyok kódtolvaj és természetesen képes vagyok megírni az általam használni kívánbt rutinokat, sőt, zömében meg is írtam már azokat. nem nagyon szoktam még a standard libekre sem támaszkodni. Legyen szó akár sima IntToStr, BinToHex, stb. függvényről, akár összetettebb dologról. Emellett természetesnek tartom, hogy egy fejlesztő ugyanerre képes legyen, önerőből, internet nélkül. Elvégre, a programfejlesztés lényegesen korábbi keltezésű tevékenység, mint az internet.

Akik az internetre támaszkodnak a munkájuk során, hogy azt képesek legyenek ellátni, azokra én ívesen köpök.

Természetesen lehet doksikat, leírásokat, protokollokat, segédleteket letölteni, még akár forráskódot tanulmányozni is, de aki kódot lop az egyrészt hülye, lusta, de mindenképpen érdemtelen arra, amit csinál, másrészt az erkölcsi nívója is nagyon mélyen lehet, hiszen ha kódot képes lopni, akkor bármi egyebet is.

2018. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni amikor melóban le kell fejleszteni valamit és közlöd státusz jelentésnél, hogy mindjárt kész csak épp implementálom a láncolt listát :D
2018. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!