Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftverfejlesztéshez milyen...

Szoftverfejlesztéshez milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Java, android, és web, programozás lenne elsősorban.

2018. febr. 17. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyors proci, sok ram ami a legfontosabb. Minden más jó ha jó/erős/sok. Azaz fullhd monitor, jobb vga, sok tárhely.
2018. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Néztem de üzleti felhasználású gépekbe mind U-s processzor van, i5HQ-t nem találtam csak gamer gépekben. Esetleg macbook air?
2018. febr. 17. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Félreértetted az elsőt, te minnél gyorsabb procit akarsz minnél több rammal, de amúgy egy burgonyán is lehet programozni, max nem kényelmes. Nem kell bevadulni mindenféle gamer gépekkel, egy sima 100k-s gépen ugyanúgy elboldogulsz.
2018. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Macbook airben is i5-5350U cpu van és pentium 4-gyel is lehet akármit alkotni, maximum a compiling nem 2 másodpercig fog tartani.


Laptopoknál teljesen természetes, hogy alacsony fogyasztású cput pakolnak bele, ugyanis az elsődleges szempont a hosszú üzemidő és a hordozhatóság. Ez ne tévesszen meg, ugyanis egy mai U-s i3 erősebb, mint egy gyengébb elsőgenerációs i7.


Egy SSD sokkal többet dob a mindennapi használathoz, mint egy erősebb processzor, akkor is, ha programozással foglalkozol.


[link]


Például egy ilyen jó lesz.

2018. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom egy 14"-os kijelző egy i5 proci meg mondjuk 8gb ram? Kényelem meg gondolom billentyűzetvilágítás, és ips matt kijelző a szem kímélése miatt?
2018. febr. 17. 14:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Közben nem frissítettem az oldalt, most láttam hogy van még egy hozzászólás. megnézem a linket.
2018. febr. 17. 14:14
 7/11 anonim ***** válasza:
minimum konfig ami mar ok arra: i3 8gb ssd...
2018. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagy legyen a kijelző, a többi nem érdekes.
2018. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

i3 proci, 8 (de inkább 16)GB RAM és SSD.

A többi már ízlés kérdése.

Javaslom pl a Dell Vostro vagy Latitude sorozatot.

2018. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de inkább 16)GB RAM "


Mindezt szövegszerkesztésre. Király!

Ne vegyen inkább a szilikon völgyben egy komplett szerver farmot?

2018. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!