Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges lenne adatbázist...

Jvt1998 kérdése:

Lehetséges lenne adatbázist kiiratni html be létre hozott táblázatba php segítségével?

Figyelt kérdés

Okj szakon vagyok és a vizsga egyik feladata a saját weblap én egy focis weblapot kezdtem el csinálni van egy olyan fül hogy “sorsolás” ahol ügye a meccseket lehetne látni ki kivel játszik. De ilyen egyenes kieséses dologba próbálkozok de ahhoz az adatbázisban lévő 8 elemet ügye 2x4 kisebb részre kéne osztani.

Lehetséges valahogy?



2018. febr. 22. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges, de az adatbázis szerkezete nélkül senki nem fog tudni segíteni neked. Kicsit több részletet!
2018. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet ez hülye kérdés lesz de ez alatt mire gondolsz? Mik találhatóak benne?
2018. febr. 22. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy néz ki a HTML táblázatot, nem tudjuk, milyen mezők és adatok vannak az adatbázisodba, nem tudjuk azt sem, egyáltalán milyen adatbázis. Így nem tudunk segíteni.
2018. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahogy igen.
2018. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A HTML táblázatom egyenlőre üres az adatbázis pedig MYSQLI amiben 6 darab oszlop van amik a regisztráció miatt kellettek többek között :dátum,sorszám,csapatlétszám,csapatnév,csapatkapitány és email cím.

Ügye egyenes kiesést szeretnék csinálni ami azt jelenti hogy a jelenlegi 8 csapatnál 4 meccset jelent.A html segítségével ki alakítottam 4 darab dupla kis táblát hogy a csapatok oda kerüljenek. És itt jön a kérdés hogy hogy tudnám a 8 csapatot szét szedni random kettesével hogy a csinált helyre kerüljenek.

2018. febr. 22. 16:16
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és a sorsolásnál egyedül a sorszámot valamint a csapatnevet akarom ki iratni
2018. febr. 22. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Csiálsz 2 véletlenszámot, az a két sorszámú csapat játszik egymással. És ezt megismétled még 3x.


Vagy komplett SQL-t vársz tőlünk?

2018. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szám generálása megvan valamint a randomizáció is nekem csak az kéne hogy tudom 2 vel ki íratni a sajat kis táblájába nert mivel egy oszlop ha ki akarom íratni akkor a 8 csapatot egy helyre rakja a kérdés az hogy tudom bontani őket
2018. febr. 22. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor tedd fel pastebin-re vagy codeshare.io-ra, hogy eddig mi van meg, milyen kódod van és segítünk.
2018. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat azóta megoldottam értékadással meg stb :)
2018. febr. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!