Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek egy jó fronted...

Szerintetek egy jó fronted fejlesztőnek reális lehet a nettó 3-400ezres nettó fizetés?

Figyelt kérdés

3éves tapasztalat.

Html,css(itt konkrétan 3éves tapasztalat, nagyobb multinál,vidéken)

Minimális JS(láttam már js kódot :D )

bootstrap 2éve foglalkozom vele.

Angol középfok nyelvvizsga, de jobban beszélek, de az írásos kommunikáció nehézkes nekem angolból.

27éves vagyok, és első éves egyetemista levelezőin óbudai, mérnöki informatika szakon.


2018. márc. 16. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó frontend fejlesztő, minimális (nulla) JS tudás ?!
2018. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm, rosszul fogalmaztam?
2018. márc. 16. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat Js nelkul max sitebuildernek neveznem ez alapjan, de semmikeppen sem teljes frontend munkakor igy. Viszont igy nagyon leszukul a lehetseges allasok listaja, es a fizetes is nyilvan, ha tenyleg csak ennyit tudsz felmutatni. Kepszerkesztesi, design es egyeb ismeretek mind szamitananak (meg persze a kreativitas is nehezen merheto) de tul keveset irtal egyelore, ahhoz hogy megkozelitse a 300-at.
2018. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen az infódat :)
2018. márc. 16. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát egy nyamvadt HTML meg CSS tudás egész biztosan nem ér meg 400 ezret, de 300-at se.

Egy rakás framework ismerettel meg valódi programozói tudással már persze.

2018. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Egy jó frontend fejlesztőnek reális a 400 nettó. Csak te nagyon messze vagy ettől. Majd ha megvan a diplomád és dolgoztál Angularral 3 évet, akkor térjünk vissza erre a kérdésre. Addig örülj, ha egyáltalán felvesznek valahova, mert ezzel a tudással az is kérdéses.
2018. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyetem után nem ezen a területen szeretnék dolgozni, hanem hálózati dolgokkal. főleg vezeték nélküli hálózat
2018. márc. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!