Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ és C# ugyanazt a nyelvet...

C++ és C# ugyanazt a nyelvet jelenti? Azért gondolom, mert a két plusz jelet esetleg egybeírva kettős keresztet használhatnak.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz.
2018. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
hasonló, de nem. a c++ komolyabb, mélyebb. a ++ azt hiszem a C +1-et jelenti kb informatikus nyelven (mert van sima C nyelv is), tehát a következőt belőle. de én csak hobbi szinten foglalkoztam a dologgal úgyhogy biztos lesz majd okosabb hozzászóló
2018. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen nem. A C++ eredetileg a C superset-jének lett szánva OOP elvekkel, azóta nagyon elburjánzott mindenfelé, de alapvetően továbbra is sebességkritikus feladatokra és rendszerek programozására használják, míg a C# egy Microsoft által kifejlesztett nyelv, ami a .NET ökoszisztémára épül, ami nem igazán hasonlít a C++-ra, mivel a célja a letisztultság és a problémák egyszerű megoldása. A ++ az inkrementáló operátor miatt szerepel a C++ nevében, míg a kettős kereszt az egy tic-tac-toe játékhoz használt rácsot jelöl.
2018. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
A C++-t tanuld mert a C# az a Microsoft gyártása és Windows-only.
2018. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tabaki ***** válasza:
100%

„a Microsoft gyártása és Windows-only”


Az első fele stimmel, a második már nem.

2018. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
79%

„a kettős kereszt az egy tic-tac-toe játékhoz használt rácsot jelöl”


Ez egészen biztos? Én úgy tudtam, hogy a „cisz” a növelő operátorhoz hasonló mókázás, szintén a magasabb szintre utal.

2018. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D én is ezt hittem régen...
2018. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ahogyan a c-ből lett c++, úgy a c++-ból "c++++" ha megnézed a '#' karaktert akkor az igazából négy '+' jel egy 2x2-es mátrixban úgymond :D
2019. jan. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!