Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programming hub - applikacioro...

Programming hub - applikaciorol velemenyek, megeri elofizetni ra mivel most van valami akcios elofizetesuk?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel mindent lehet csak programozni megtanulni nem. Inkább vegyél egy jó könyvet.
2018. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miert mondod? vegig vittel mar amugy valmilyen nyelvet?


nem rosszbol csak kerdezem, hogy mibol irtad

2018. ápr. 29. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy végigvinni? Programnyelveket nem lehet csak úgy végigvinni, mint a játékokat.

Megtanulni a szintaxist meg a nyelv speciális tulajdonságait meglehet. De a programozás folyamatos tanulás, az hogy megtanulsz 1 nyelvet használni még semmit nem jelent, ezer más dolgot kell még tudni ezen kívül.

Na de ez lényegtelen, azért mondom, mert az ilyen appok, weboldalak ahol annyiból áll a tanulás, hogy válaszolgatsz a kérdésekre és ír 1-2 mondatot a témáról az nem tanulás, az egy baromság. Végigjátszhatod, vagy mit tudom én mit lehet vele csinálni, de végén úgyse fogsz tudni egy használható programot összedobni.


Ingyen oké, bevezetésnek jó, de mivel előfizetést írtál, így ezerszer jobban jársz, ha inkább egy könyvet veszel, ami részletes, nem a bemagolásra ösztönöz, hanem a megértésre. Úgyhogy tiszta jó szándékból írtam mindezt, hogy kíméld a pénztárcád és ne dobd ki felesleges dolgokra a pénzed.

2018. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Inkább írjál programokat, ezt csak úgy tanulod meg, ha elakadsz ott a stackoverflow! Ez nem szépirodalom.
2018. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!