Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a tökéletes szék egy...

Mi a tökéletes szék egy programozónak?

Figyelt kérdés

Ti milyen széket használtok. A sok ülés miatt egyre lustább a testtartásom ülés közben és emiatt kicsit elkezdett fájni a hátam, meg egyszer begyullatt a csípőizületemnél egy izom ami miatt nem tudtam egy hétig járni :D Igen sokat ülök, mint gondolom itt sokan mások.


Nektek milyen szék vállt be? Tudom léteznek az álló asztalok meg a felfújható gumilabdák, de én kifejezetten széket keresek, lehetőleg 100 ezer alatt.



2018. máj. 22. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy teljesen általános irodai gurulós széket használok. Viszont rendesen betartom a pihenőket és sétálok egyet, hogy megmozgassam egy kicsit a testrészeimet illetve esténként elmegyek futni. Eddig soha nem volt semmi bajom a sok üléstől. Fontos a szék, de ne várj tőle csodát, mozogni is kell ahhoz, hogy ne legyenek problémáid.
2018. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néhány szempont:

- Ne legyen nagyon hátra döntve, ne kelljen görnyedni, hogy elérd a billentyűzetet,

- olyan magas legyen, hogy a könyököd kényelmes testtartásban az asztallap magasságában legyen,

- ne nyomja a combban lévő ereket, idegeket (vannak sajnos olyan székek is).

2018. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem programozokent hanem hardcore gamerkent, akik ugyanannyit ulnek gep elott, csak megerositem az elsot. Folosleges szekre kidobni nagy osszeget, sokkal tobbet er az idonkent beiktatott mozgas.

Egy 30 eves toltott fa szeket hasznaltam kb 8 evet, semmi bajom nem volt vele.

2018. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A "tökéletes" és a "100 ezer alatt" egymást kizáró fogalmak, a legolcsóbb Herman Miller is 500 dollár (nekem ez van). Gyakorlatilag mindegy, hogy 20 ezres vagy 100 ezres széket veszel, a gázrugó és a hintamechanika pár hónap alatt tönkremegy az összesnél.
2018. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!