Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A gyakornoki pozíciók mennyire...

A gyakornoki pozíciók mennyire flexibilisek?

Figyelt kérdés

Heti hány órát várnak el?


Mennyi flexibilisek?

Pl.: Ha a tantárgyakat csak furcsa időkben tudom felvenni és lennének olyan napok amikor csak reggel, csak este vagy csak dél körül tudok bemenni és olyan nem amikor egész nap.

(Legrosszabb esetben)



2018. máj. 26. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok.

Én nyáron fogok kezdeni, de sszeptembertől egyetem mellett is dolgoznék majd. Nekem annyit mondtak a cégnél, hogy heti 20 órát jó lenne ha tudnék menni, az mindegy hogy mikor, magamnak beoszthatom.


Szóval ez munkáltató függő, nyugodtan érdeklődd meg a cégtől, ha van már állásod, illetve állásinterjún is kérdezd meg! Ahány cég annyi szabály / szokás...


De szerintem általában flexibilis a gyakornokok munkaideje, mivel a legtöbbjük még diák.

2018. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb cégnél általában csak azt kérik, hogy heti x óra legyen meg, illetve még esetleg azt kötik ki, hogy minimum hány órát legyél egyhuzamban (nincs sok értelme annak, hogy beugrasz 2 órára, mire igazából belekezdenél a munkába már mész is).
2018. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én hasonlóakat néztem nyárára. De heti 20 óra sztem rengeteg nekem pl pénteken biztos nem lesz suli na aznap dolgozhatok 8at de a többi 12 nemis tudom hova raknám be. Heti 10-12 óea sokkal reálisabb lenne.
2018. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Azért szokott heti 20 óra lenni általában, mert azalatt már úgy érzékelik, hogy több időt vesz el az, hogy lépést tarts a történésekkel mint az, hogy konkrétan produktív legyél.
2018. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálunk például elvárás a heti minimum 3 munkanap vállalása, de egyes területeken a heti 4 nap. Ha viszont zh-k vannak, vagy vizsgák, akkor nagyon rugalmasak, tudják, hogy az egyetem az első nekünk.
2018. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heti 3 az már elég necces. Évközben is vannak gyakorlatok, ami katalógusos és kötelező. Ha az előadásokat mind elszkippeled, akkor is necces. Én még a heti 2 naptól is félek hogy hogy hozom ki szeptembertől.
2018. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!