Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Haladó programozók! Ti milyen...

Haladó programozók! Ti milyen forrásokat használtok, tudásotok bővítéséhez?

Figyelt kérdés
Oké, hogy rágugliztok, de tudtok mondani olyan visszatérő oldalakat ahol az esetek legnagyobb százalékában megtaláljátok a választ a kérdésetekre?

2018. júl. 14. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Milyen tudásbővítésre gondolsz? Ha elakadok valamiben, akkor stackoverflow. Ha újat akarok tanulni, akkor youtube vagy valamilyen online tanfolyam (udemy, stb.)
2018. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, inkább az "elakadásra" gondoltam. Köszi a választ. :)
2018. júl. 14. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Google, elso 10 talalat
2018. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Linkedin Learning-ig meg Udemy-ig ezek szerint nem sikerült eljutnod. Se egy egyéb elearninges oldalig, ami rogyásig van mondjuk könyvekkel.
2018. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kimondta hogy nem ismerem ezeket? Gondoltam megkérezem ki honnan tanul...
2018. júl. 15. 11:42
 6/8 Drone007 ***** válasza:
100%

Én webfejlesztő vagyok, de én is gyakran használom a stackoverflow-t. Emellett a google keresője is dob ki érdekes találatokat néha, pl volt már hogy egy ügyes megoldást egy ritkán látogatott techblogon találtam meg.

Valamint egy egyre bővülő linktárban tárolom azokat az oldalakat, ahol gyorsan megtalálom amit nem tartok fejben. Elvégre nincs olyan fejlesztő, aki minden egyes eljárást, funkciót, függvények visszatérési értékeit, és egyebeket fejben tud tartani, főleg ha olyasmiről van szó, amit ritkán használ. Így aztán ikonkeresők, eljárásleírások, tippek és trükkök leírásaival foglalkozó blogok, hivatalos dokumentációk, tutoriál oldalak, layout generátorok, youtube csatornák szép számban vannak a kis könyvtáramban.

Javaslom neked is, hogy ha találsz egy oldalt, ahol jó tippek, vagy ötletek vannak, mentsd el, mert sosem tudhatod mikor jön jól, még ha triviálisnak is tűnik egy-egy leírás.

2018. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden programozó a stackoverflow-ra esküszik. Olyannyira, hogy ahol dolgozom, egyszer le is tiltódott az oldal, mert annyi kérés érkezett felé. :D
2018. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gulyasarni66 ***** válasza:
47%
Google
2018. aug. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!