Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Motiváció-hiány kezelése egyedül?

Motiváció-hiány kezelése egyedül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy alig van motivációm programozni. 19 éves vagyok jelenleg, középiskola utolsó osztályát kezdem. Backend fejlesztést tanulok, de egyszerűen képtelen vagyok bármit is befejezni. Szerintem viszonylag nagyon jó vagyok ebben (kb az osztálytársaimhoz tudok viszonyítani de ott a jobbak is max az alapokkal vannak tisztában de nem nagyon tudnak vele mit kezdeni). Mivel egyedül fejlesztek és a frontend nem is igazán érdekel (+ nem is vagyok jó benne, nincs szépérzékem) ezáltal amiket írok nem szépek (felhasználói szempontból) és ezek miatt is sokszor elmegy a kedvem. Amikor van egy minimális kis kedvem akkor is nagyjából átnézem hogy ebben pontosan mit is kéne megírni, majd megírom addig amíg nem vagyok biztos abban hogy megtudom-e írni. Majd miután rájöttem, hogy nem is volt nehéz abbahagyom. Jó lenne ha bármit is fel tudnék mutatni, hogy ezt én csináltam de nem tudom mit tegyek. Amikor van egy kis kedvem csinálni valamit akkor is általában olyan technológiákat/framework-öket nézek át amiket még nem ismerek és néha kipróbálom de ott is az alapokat megértem és otthagyom. Szerintetek mit kéne csinálnom?

2018. júl. 18. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nézzél munkát freelancer oldalakon és még kereshetsz némi aprót is


bár adóköteles nem hiszem hogy párezer forintért levadászik a NAV

2018. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el mellette látványosabb dolgokkal foglalkozni, például grafikákkal, és tegyed be őket a programba.
2018. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Az volt a kérdésem, hogy hogyan tudnám motiválni magamat,"


Eltévesztetted a házszámot. Ez nem a pszichológusok gazdasági munkaközössége.

2018. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak Te tudhatod,hogy mi az ami kihívást jelentene számodra. Fogj bele új dolgokba. Tanulj valami kreatívabbat pl.: jobb agyféltekés rajzolás, hátha felébreszti benned az alvó oroszlánt.
2018. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!