Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell "letiltani" az...

Hogyan kell "letiltani" az avast működését programozás közben? Illetve, hogyan kell megváltoztatni a kurzol "villogását"?

Figyelt kérdés

Az első kérdésem, hogy hogyan lehetne az avast programnak "megmondani", hogy amikor én programozok és felugrik a lefutott exe fájl ablakja, ne keressen benne semmiféle vírust (mert csak engem hátráltat!!).

P.S.: már találtam olyan beállítást, ami kikapcsolja az egész programot 10-20 percig, de az nem megfelelő megoldás számomra.

/kép/ - [link]


A második kérdésem pedig, miért ilyen a kurzolom? Régebben is itt programoztam, és egy mormál egyenes vonal jelezte a "kurzol" helyét. Ismertem a működést, ennek a megoldásnak pedig nem (mert mégcsak nem is azt törli ami éppen ki van jelölve).

P.S.: a 13. sorban lévő tömbben van a kurzol!!

/kép/ - [link]



2018. aug. 15. 15:00
 1/5 A kérdező kommentje:

TUDOM!! ... KURZOR, normál ééés még csak.

Ígérem 100x leírom a füzetembe =D

2018. aug. 15. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Programozóként avastot használsz?

Szerezz be egy normális vírusirtót: Malwarebytes, Bitdefender, Kaspersky, stb...

2018. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagyi-net program keretében indulnak kezdő számítógépfelhasználóknak szóló tanfolyamok, ahol azt is elmagyarázzák, hogy az Insert billentyű lenyomásával lehet váltogatni a beszúró és a felülíró szerkesztési módok között, amit a kurzor alakjának megváltozása is jelez.
2018. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 elég régóta használok avast-ot nekem megfelelt, ezért is nem váltottam. De köszönöm a válaszod, átgondolom.


#3 soha az életben nem hallottam még az INSERT gomb ezen müködéséről =D minden nap tanul valamit az ember, köszi ;)

2018. aug. 15. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Tilsd le, hogy ne induljon a a windows inditásakor.(futtatás->msconfig) vagy löd ki a fenébe a folyamatból xD bár akkor nem fog védeni semmit.

Windows 8 vagy win 10 van a gépen esetleg?

A windows 10-nél már elég lehetne a windows defender.

(igaz én se aut használom comodo-t inkább )

Vagy

[link]

2018. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!