Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen oldalon vagy könyvből...

Milyen oldalon vagy könyvből tudnék programozást tanulni a nulláról?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Bármilyen témával foglalkozóból.
2018. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Takysoft ***** válasza:

jellemzően kezdőknek valóból.


ha teljesen nulláról kezded, akkor javaslom a Python-t. Egy baráti nyelv, de kb bármit meg lehet csinálni benne. :)



Ha komolyabb tudás érdekel, akkor kezdd el a C++ -t. Ha azt megtanulod, egy másikkal se lesz gondod.


Kérdés, mennyi időt szeretnél a dologba invesztálni?


Ha csak érdekel, és szeretnél gyors sikereket, és olyan tudást, ami rövid távon is hasznos, akkor mindenképpen Python :)


Google: python tutorial


(ha nem tudsz angolul, akkor.... hát tanulj meg :D

programozással anélkül ne akarj foglalkozni. ezt komolyan mondom. a stackoverflow angolul van :D ezt majd... egyszer megérted :D)

2018. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd youtube tutrialokkal (magyarul is vannak,legalábbis c++ biztosan).

De kezdheted Html-el is(weboldal készités), és utána javasrcpittel.

[link]

2018. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Udemy-n vettem képzéseket. Szerintem ez a leghatékonyabb. A legnépszerűbbek, illetve legjobban felpontozott képzésekből érdemes válogatni.
2018. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FemLol válasza:

Ha androidra szeretnél programozni ajánlom az App Inventor 2 -t. Semmi kódolás, csak egy kis logika, és egy kis andol tudás (vagy magyar tutorial videók).

[link]

2018. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a webprogramozást nem nehéz szerintem csak a adatbázis részénél lesz nehéz. Tehát ajánlom HTML, CSS, JavaScript
2018. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja elfelejtettem W3 school azon szépen le vannak irva.

De rengeteg tztorial van a youtubom

2018. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!