Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik irányba érdemes elindul...

Melyik irányba érdemes elindulni ma ISTQB vagy ITIL vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hamarosan végzek minőségirányítási képzésen, mellette adatbázis adminisztrátor vagyok, láttam már pár programnyelvet és tetszik, de nem azzal szeretnék foglalkozni, hanem szívesen dolgoznék társterületen.


Két területnek néztem utána neten, de nem tudom melyiket érdemes választani a fenti két terület közül, mindkettőnek látom a szépségét, de a tanfolyamok elég drágák, viszont az egyikre lenne keretem.


Egyéb: az a típus vagyok, aki picit lassabban fog fel dolgokat, mint a csoporttársai, de ha megvan utána sokkal jobban tudok ügyködni a dolgokkal, mint a társaim, és csomó fejlesztési ötletem van, amit szinte mindig el is fogadnak. Köszönöm szépen a válaszolóknak.


2018. szept. 16. 14:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!