Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem működik a programom, miért?

Scholler kérdése:

Nem működik a programom, miért?

Figyelt kérdés

Egy batch fájlt készítek ami.. hát ilyen segédeszköz nekem, ki lehet választani hogy... <linket hozzászólásban írok(remélhetőleg már írtam amikor te ezt olvasod)> így könnyebb lesz. Szóval mi a baj ezzel? Ott ahol a programokat nyitja meg próbáltam már start-tal is, máshol láttam h nem úgy kell, de.. így se jó nekem:c igazából elindul a program, beírok egy számot és.. bezáródik a program. Tök mindegy mit írok be, nem történik semmi csak bezáródik a program. Nem ír ki semmilyen hibaüzenetet.


Nem vagyok egy programozó, csak unatkoztam és hát.. ja..


2018. szept. 17. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Oh istenem, azt írja a pastebin-ra hogy linkrövidítő...
2018. szept. 17. 20:15
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Le tudjátok tölteni.

2018. szept. 17. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A pastebin-t sikerült jól belinkelned, csak éppen a kulcsszavak közé..

Nem vagyok egy batch mágus, de próbáld meg úgy, hogy leveszed az idézőjeleket, és eléírod a start kulcsszót.

Ha pedig a hirtelen bezáródás miatt nem látod az output-ot, akkor indíts egy cmd-t, navigálj a fájlhoz, és indítsd el ott. Az nem fog bezáródni magától.

2018. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CspCsj ***** válasza:

Nem kell idézőjel:

if %CHOIC%==1


Zárójelnél ECHO-ban escape karakter kell:

echo Ha a file ott van ahol a batch mappa ^(es minecraft.exe VAGY TLauncher.exe a neve^) elindult.

2018. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy, hogy ezeket a ^ jeleket odatettem a zárójel elé így már jó. Próbáltam a pastebin linket a kérdésbe is írni meg kommentben is, csak hát nem volt jó.: D
2018. szept. 18. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb metodika, ha a kiírandó stringeket idézőjelek közé teszed, és akkor nem kavarodik meg az echo.
2018. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És célszerű programindításokat start-al végezni, ahogy fentebb javasolták, így nem fogja a batch scripted megvárni amíg bezárod őket.
2018. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!