Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 2 félév nappali informatika...

2 félév nappali informatika után esti képzés?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek ELTE proginfó 2,vagy 3 félév sikeres elvégzése után,ha átmennének estire,hogy tudjak mellette dolgozni,akkor felvennének valahova gyakornoknak,vagy vagy ahhoz inkább 4-5 félév kéne nappalin?


2018. szept. 17. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,infó szakosként tudom,hogy gáz,de elég fáradt vagyok :D
2018. szept. 17. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tudásod nem függ az elvégzett félévektől. Ha biztos tudásod van, akkor fel fognak venni. Viszont nem javaslom a klasszikus gyakornoki pozíciókat, ugyanis legötbben csak azért csinálják mert kötelező, és hát van párszáz ember. Így nem is nagyon fognak veled foglalkozni (persze vannak kivételek). Inkább iskolaszövetkezeten keresztül keress valami állást. Mivel ők nem a 0-hoz konvergáló fizetésért foglalkoztatnak, ezért elvárják, hogy dolgozz is. És ebben a "kényszerhelyzetben" fogsz rengeteget tanulni és fejlődni.
2018. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy legalább a második felévben dolgozz még nappali mellett, iskolaszövetkezeten keresztül. Munkatapasztalattal már van esélyed egy teljes munkaidő pozira. De ebben az esetben mindenképp szügséged van valós programozói tudásra, nem lesz elég amit a suliban hallasz.
2018. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Az a baj,hogy ahogy most latom a helyzetet,még 20 szabad oram sem lesz a masodik felevben,a kotelezo eloadas latogatas miatt :/
2018. szept. 18. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha belefér, akkor próbáld meg +2 félévre tervezni a képzésedet.
2018. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2018. szept. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!