OG meta adatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy ha oldalon belül több hírhez szeretnék og meta adatokat megadni, akkor a head tag ben hogy kell megadni, hogy melyik cikkhez tartozzanak az azonosítók?

Szeretném, ha külön tudná kezelni a cikkeket, hogyan oldható ez meg?



Köszönet a válaszokért!



2018. okt. 16. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a descritiont
2018. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de ha adott cikknek/aloldalnak nincs meta description része melyet te kitölthetsz az nagyon gáz.
2018. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a meta adatokat hozzá tudom adni, és az og-meta adatokat is, de a kérdés arra vonatkozik, hogy az oldalon lévő több cikknél hogyan adjam meg az og-meta adatokat úgy, hogy mindegyikhez odaírom... Mivel választom el hogy melyik meta hova tartozik, vagy egyszerűen egymás alá írjam és akkor nem fog összekavarodni? Pl két cikknek szeretném a meta adatait megadni egy html-ben, ebben tudnál segíteni? Köszi előre is!
2018. okt. 17. 01:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Kissé zavarban vagy úgy nézem.. Og Dc csak a teljes cikk oldalán kell..

Gondolom egy adott kategória cikklistáihoz akarsz ilyet...

V nem? Lehet oda is DE!

Akkor az adott listázó (kategória) oldalnak kell egy saját leírás/szövegrész stb. hívd ahogy akarod és egy főkép (merthogy 1 url alatt CSAK 1 og:image 1 title 1 descr. stb. ugyebár)

És akkor a kategóriánál a kat. főképét a kat. Titlejét a kat. Descriptionját használod alapúl og: dc: twitter:image stb...

2018. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia, köszi, igen zavarban vagyok...

Az oldalon belül a teljes cikkek látszódnak egymás alatt...

Section id -vel vannak elválasztva egymástól, de az oldalon görgetni és egyben végig is lehet olvasni... nem vezet el külön html oldalhoz... Ezért nem értem, hogy a head tag-ben hogyan írjam egymás alá és hogy ne legyen kavarodás abból, hogy melyik cikkhez melyik kép és szöveg tartozik... van e valamilyen jelzés, mint akár a CSS-ben{}, hogy mi, mettől meddig vonatkozik valamire...


Köszi a türelmet!

2018. okt. 18. 00:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Így sohogy!

Cikkeket úgy listázunk, hogy van tovább a teljes cikkhez és a listázó oldalon van egy-egy bevezető szöveg és hozzátartozó bevezető kiskép

2018. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt értem, mi a helyzet ha zenei videókat szeretnék egy oldalon hasonlóan megjeleníteni, egymást alatt a videók rövid szöveggel, külön megosztási lehetőséggel, og meta adatokkal (saját videó lejátszó)...

Vagy erre nincs megoldás? Vagy kizárólag egy oldal, egy meta hivatkozás?? Kelle lenni megoldásnak...

2018. okt. 18. 20:40
 8/9 A kérdező kommentje:

A cikkeknél könnyen megoldható, de a videóknál szerintem nem néz ki jól, hogy egy oldal, egy videó...

Köszönöm előre is!!!

2018. okt. 18. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:

1 url 1 meta rész!

Merthogy a meta 1 urlre alapszik

2018. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!