Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Autoit esetén GUICreate...

Autoit esetén GUICreate ablaknyitásnál hogy lehet elérni első, minden fölött maradó ablak legyen, hasonlóan a hibaüzenetekhez?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem tudsz programozni, akkor tanulj meg, de ne itt várd, hogy mások írják meg azt, amihez nyilvánvalóan hülye vagy.


Sok már belőled meg a hülyeségeidből, nagyon sok!

2018. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kereső:

[link]

első találat az Autoit hivatalos oldala:

[link]

a függvény leírásában szerepel a megfelelő argumentum, amivel el lehet ezt érni.


Hozzáteszem ez 1 perc volt kideríteni úgy, hogy nem használok Autoit-tet.


További segítséget nyújt - mivel feltételezem ez a problémák fő forrása - a Google Fordító:

[link]

vagy a SZTAKI Szótár:

[link]

illetőleg tessék angolul tanulni:

[link]

2018. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem viccből kérdezem, hanem mert az ottani leírás szerint nem működik.
2018. okt. 18. 17:50
 4/22 anonim ***** válasza:
Uncsi.
2018. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A googlebe én is be tudok írni bármit, nem ez a kérdés.
2018. okt. 18. 19:23
 6/22 anonim ***** válasza:

"Nem viccből kérdezem, hanem mert az ottani leírás szerint nem működik."

Pedig de - én is a függvény leírása alapján jártam el, és működik:

[link]

2018. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
pont az nem látszik, hogy mit írtál be a sor végére.
2018. okt. 18. 21:17
 8/22 A kérdező kommentje:

Minek írsz, ha nem válaszolsz? Nagyon unatkozhattok...

De ez egyáltalán nem vicces.

2018. okt. 18. 21:56
 9/22 A kérdező kommentje:
További jó mulatást. A moderátorokat megkérem, hogy töröljék ki a sok semmitmondó választ, majd néhányszor kiemelem hátha valaki válaszol végül értelmesen is. Általában ez szokott végül történni. A belinkelt példa pedig pont a választ nem tartalmazza, de lehet nem véletlenül takarta el a választ megadó sor végét, könnyen meglehet hogy ott se volt a válasz, s a fotón levő ablak csak pillanatnyilag takar, nem állandóan, amiről a kérdés szól.
2018. okt. 18. 22:06
 10/22 anonim ***** válasza:

"pont az nem látszik, hogy mit írtál be a sor végére."

Pont azért, hogy vedd a fáradtságot, és elolvasd a függvény leírását, melyben benne szerepel a megoldás (még egy picit segítek: a "Return Value" táblázatát követő táblázatban található a hiányzó argumentum, ami egy változó).


Az ugyanis a gond, hogy te nem segítséget kérsz, hanem instant megoldást (amiből nem fogsz tanulni - ezért sem szeretek programozási házi feladatokat másoknak megoldani, hanem mindig kérni szoktam a kérdezőt, hogy írja, le, meddig jutott el, linkelje be a forráskódot, hogy lássam a törekvést).


Éppen ezért nem segít senki az Autoites kérdéseknél, maximum én linkelgetem be a kereső találatait és az Autoit megfelelő dokumentációs lapjait (ami általában a kereső első találatai között szerepel) azzal a céllal, hogy vedd a fáradtságot a dokumentáció tanulmányozására (és nem kifogás az, hogy "nem tudok angolul", mert arra is van megoldás). A programozásnak ugyanis alapfeltétele az önálló problémamegoldás


Példának okáért:

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

2018. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!