Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Free Pascalban nem tudom...

Xzozox kérdése:

Free Pascalban nem tudom visszaállítani az editort az eredeti beállításra?!

Figyelt kérdés
Alapból, ha be akarok szúrni egy parancsot, vagy sort, akkor eltolja az utána lévő karaktereket. Valamit véletlenül állítottam, most a kurzor helyére beírja az új karaktert, törli a régit, ami gáz, mert nem tudok beszúrni új sort, kimaradt utasítást, stb..Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 14. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Menj a free pascal konyvtárába és ott törölj le valamilyen .cfg fájt asszem.
2018. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
Insert billentyű?
2018. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
LOL nyomd be az insertet...
2018. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

INSERT mód és FELÜLÍRÁS mód között tanulj meg váltani.

Ahogy tabak írja, az insert bill. váltja a módot.

2018. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg Insert! Közben megtaláltam, igaz, a ctrl+v-t, de az ugyanaz. Kösz
2018. nov. 15. 22:48
 6/6 tabaki ***** válasza:

Minden jó, ha a vége jó... Egyébként, bármilyen szép dolog is a hagyománytisztelet, javaslom, hogy próbáld ki a Geanyt nevű IDE-t a Free Pascal veretes editora helyett. Szerintem jóval kényelmesebb benne a szerkesztés, szeretni fogod. Ha a Free Pascalt a szokásos módon telepítetted, a Geany minden beállítás nélkül megtalálja a fordítót. Ha majd arra kerül a sor, más nyelvekhez is használható.

[link]

2018. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!