Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most fejeztem be az OKJ-s...

Most fejeztem be az OKJ-s képzést. Hogyan tudnék sikeresen jelentkezni állásra?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is van, akiknek hónapok alatt sikerült csak elhelyezkedni hasonló képesítéssel. Én szeretnék maximum egy hónap alatt elhelyezkedni. Úgy gondolom, hogy egy junior pozícióhoz eleget tudok, de az ismerőseimet még csak vissza sem hívták sok sok ideig.
2018. nov. 15. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az OKJ képzésen felül képezted önmagad?

Gyakoroltál feladatokat (ezernyi ilyen oldal van), csináltál saját projekteket, van valamilyen portfóliód (Githubon például)?

2018. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Sima OKJ-vel nagy céghez ne akarj menni, max kis garázscéghez. Máshova diploma kell.
2018. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
OKJ-val ne legyenek nagy álmaid
2018. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sikeresen sehogy.
2018. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"szeretnék maximum egy hónap alatt elhelyezkedni"


meg diplomával sem garantált

2018. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

srácon lehet bennem van a hiba, de én OKJ webmester után még munkát sem kerestem, mert szerettem volna még egy kicsit élvezni a szabadságot és a munka talált meg és győzködtek, hogy írjak önéletrajzot és adjam be, igaz én elég sokat képeztem magam önerőből is


ha meg van a megfelelő tudás, akkor nézz a neten hirdetéseket és jelentkezz rájuk, készülj fel az ott leírt technológiákból, hogy azért ha teljesen nem is értesz hozzá, azért legyen fogalmad róla kb mi mire való

2018. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"és a munka talált meg és győzködtek, hogy írjak önéletrajzot és adjam be"


Na jó, de mi rendes munkahelyről beszélünk, nem holmi webmustár html-kedésről, némi apróért.

2018. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7:

ez rendes munkahely volt :)

PHP és C# nyelvben programoztam (több projektben vettem részt)

és elég gyorsan bekerültem a mély vízbe, igaz sikerült is megállnom a helyemet

2018. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!