Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért sorolják a C#-ot a...

Miért sorolják a C#-ot a Frontend webfejlesztéshez (is)?

Figyelt kérdés

Több helyen láttam, hogy C# fejlesztőket keresnek Front-End webfejlesztő pozícióra. Én a C#-ot egyedül iskolában használtam, ott is csak azért, mert kötelező volt, de .exe kiterjesztésű fájlokat hoztunk létre. (Gondolom mondanom sem kell, hogy konzol applikáción kívül többet nem tanultunk.)

Ezek után szeretném megkérdezni, mert tényleg érdekel, hogy milyen módon lehet C#-al frontend-ezni? :D


Köszi a segítséget!



2018. nov. 18. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Talan ilyesmi megoldast hasznalnak

[link]


De joval valoszinubb, hogy csak elneztel vagy keversz valamit. Frontend kifejezes nem csak weboldalaknal letezik, lehet ez zavart be.

2018. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhh értem. Ez nem volt tiszta. Azt hittem, hogy frontendről csak weboldalak esetén beszélünk. Köszi szépen! :D
2018. nov. 18. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem sorolják.
2018. nov. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Azt, hogy hová sorolják, azt nem tudom, de ASP.NET rendszerrel lehet web-es alakalmazásokat irni C#-ban:


- [link]


- [link]


Sok sikert. Üdv.

2018. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!