Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tanfolyamok! Járt valaki már...

Tanfolyamok! Járt valaki már valamilyen informatikai, programozói tanfolyamra?

Figyelt kérdés
érdekelne akármilyen tapasztalat, hol, mikor, mennyi ideig tartott, mennyibe került, mennyit segített, ajánlanád-e, utólag mit gondolsz róla, most hogyan cselekednél

2019. jan. 1. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Udacity Android Basics Nanodegree. A Udacity-nek egy képzése, kb 600 dollárba kerül 3 hónap hozzáférés.


Én ingyenesen csináltam, mert időnként ingyen ad lehetőséget ilyen tanfolyamok elvégzésére limitált létszámban. Kellet egy normális motivációs levelet írnom, pár kérdésre válaszolni és az első hónapban X részét be kellett fejeznem, hogy tovább engedjenek.


Nekünk azt hiszem 6-7 hónapot adtak rá. Ha valaki napi 10 órában csinálja, akár 2 hét alatt is meglehet, de én egyetem mellett csináltam. Nagyon nem is koncentráltam rá. Kb az utolsó dolog volt, ami elővettem ha volt szabadidőm.


Nagyon sokat nem segített. Kicsit gyakoroltam a Java nyelvet, betekintettem az android fejlesztésben ... kb ennyi.


Meg lett pár alap android appom a végén, amit az önéletrajzomba bele tehettem. (mert ugye diákként még nincs igazi munkatapasztalatom)


Szóval nem bántam meg és csak ajánlani tudom ha ingyen hozzá tudsz férni. (Évente 1x hírdetik meg kb)


Kielégítő a válasz? :)

2019. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!