Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programtervezö info levelezö...

Programtervezö info levelezö tagozaton gyakornoki pozicio fizetés mennyi körül lehet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyi hogy orulj hogy ott lehetsz
2019. jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2019. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülj, ha egyáltalán kapsz valamit, 20 ezer forint kifejezetten jó.

A gyakornokság arra jó, hogy utána tovább dolgozz a cégnél, immár jó fizetésért.

2019. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valamilyen diákszövetkezeten keresztül találni szoftverfejlesztői állást. Én nem tudom #3-mas melyik világban él, de simán megkaphatod a 150 nettót ha bent tudsz lenni 140 órát egy hónapban.
2019. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 azt se tudja mi van, én nappali mellett kerestem bruttó 230-at 40 óráért (szorgalmi időszakban arányosan kevesebbet).
2019. jan. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VeDi84 válasza:
58%

5#

Örülj neki, hogy találtál ilyen céget, aki ennyit fizetett!

Kérdező, ez munkaadótól függ. Van amelyik semmit se ad.

2019. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De srácok, akik azt írják, hogy a cégek nem fizetnek, azok láttak már programozói munkahelyet. Én is tudom, hogy a könyvtáros, meg a számviteles gyakornoknak nem fizetnek, de nem ez volt a kérdés.
2019. jan. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

minimum 160 körül heti 40-ben (ha épp fukar céghez kerülsz), de IT-s ként megkereshetsz 240-260 körül is nettóban

nézz körül a neten: gyakornok, trainee pozíciókat keress


ui.:

aki nem volt még gyakornok az ne írogasson már hülyeségeket, mint hogy nem fizetnek semmit, te jó ég -.-"

2019. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!