Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetne ezt megérteni?

Hogyan lehetne ezt megérteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg 9. osztályos vagyok informatika szakon.

Tehát nyilván van programozás óránk is.

Jelenleg a CSS-nél tartunk, és jövőhéten dolgozat (jelenleg ötösre állok, szóval ez a jegy dönti el a félévi jegyemet is).

Abból áll egy óra hogy be jön a tanár, általában ad egy feladatot valamilyen infós oldalról, és nyilván szöveget értelmezve meg kell csinálnunk.

Ezzel csak az a gond hogy ott ülök az órán és nézek mint egy nem tudom mi.. De tényleg.

Szokott olyan is lenni amikor együtt csináljuk a tanárral, de azzal semmit sem fogok fejlődni ha csak másolom amit csinál ő, mert azzal nem fejlődök semmit.

Saját magamtól akarom megérteni, de nem megy.

Nem tudom mikor kell alkalmazni sima CSS kódot, nem tudom mikor alkalmazunk mit, maximum a nagyon alap dolgokat.

Lehet ezt tanulni? Mármint úgy értem hogy van ezekre külön magyarázat, vagy aki nem érti az így járt?



2019. jan. 12. 17:22
 1/1 anonim válasza:

"Nem tudom mikor kell alkalmazni sima CSS kódot"


A CSS kódot akkor kell alkalmazni mikor már kész a HTML egy része, ugyanis a CSS arra való hogy stílust adj a HTML oldaladnak (betűméret, háttérszín, margók stb.)


"Lehet ezt tanulni?"


Igen lehet. Ha megvan az angol tudásod ez az oldal nagyon jól elmagyarázza (instrukciókkal)

[link]


Remélem segítettem, ha bármilyen kérdésed van írj nyugodtan :)

2019. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!