Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hacker szeretnék majd lenni....

Hacker szeretnék majd lenni. Hogyan tanuljam meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd hacker lenni. Most vagyok 8. osztályos. Mit kéne majd tanulnom? Miylen iskolába?

Jój megy az info 5ös vagyok belőle.

Olyanokat szeretnek csinálni, hogy pl beírom valaki nevét amit facebookon használ és kiírja a gép az emal címet meg a jelszavat. Meg ilyenek. Fiókokba belépni



2019. jan. 15. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
LeL
2019. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmad sincs az egész dologról.

Te komolyan ilyen hülye vagy? Szerinted a facebooknál azért dolgozik több ezer ember, hogy te majd írj egy programot, ami csak úgy kiír belépési adatokat??


Általános iskolában jó vagy infóbol? Az mit jelent? Jól tudsz wordben a "félkövérre" kattintani? Mert kb annyiban ki is merül.


Mit kéne tanulnod? Burkolóként szerintem jó hacker leszel. Tanulj azt.


Most írhatnék különbzöző programozási nyelveket, hálózati topológiákat. De fogalmad sem lenne az egészről.

Ez nem ott kezdődik, hogy 5öst kapsz power pointra, meg word-re.

2019. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De ez így van

Láttuk youtubeon van csomo videó ilyenekről.

Meg lehet ezt csinálni.

Játékoknál is láttuk, hogy a csavó beírta a felhasználó nevet. A program kiírt egy emailt meg egy jelszavat amivel be tudott a játékba lépni.

Működött neki

2019. jan. 15. 14:46
 4/18 anonim ***** válasza:
Jah, ha tudod az adatokat nem nagy kunszt olyan proggit irni ami bekér egy nevet és kiírja a programba beégetett választ:D
2019. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"De ez így van


Láttuk youtubeon van csomo videó ilyenekről."


:)))))


Eddig a sok vérpistike a tévét hozta fel példának.

"Láttam a tévében és akkor biztos igaz". Most te ugyanezt leírod csak a Youtube-ra. ennyire egybites vagy???


nézd, itt meg azt magyarázzak hogy a Föld lapos:


https://www.youtube.com/watch?v=8OCuwc38jhE


Biztos igaz mert láthatod a Youtube-on. Anyám....

2019. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
troll
2019. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondolom az meg sem fordul a 80 iq-s fejedben, hogy az a saját fiókja aminek tudja a belépési adatait, és azt adja meg a programnak.
2019. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Jój megy az info 5ös vagyok belőle."

Akkor milyen a többi.

Képzeld el hogy egy jelszó annyira titkos hogy még a weboldal sem tudja, ahol használod. Épp ezért nehéz volna kiszedni belőle. Na ezt add össze!!!!

2019. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Robivosi ***** válasza:
100%

Hogyne! Amit a YouTebe-on látsz az mind az igazság meg valóság... Persze...

Ahhoz nagyon sokat kell tanulni, főleg a program nyelvekről.

Aztán majd amit hackerkodni akarsz, azt visszafejteni, módosítani,majd újra működő programmá tenni.

Neked mit tanítanak 8. osztályban az informatika tantárgyból? Örülök, hogy jeles tanuló vagy ebből.

2019. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Kezdjük ott, hogy rakj fel egy Kali Linuxot és törj fel legalább egy régi WPA wifi titkosítást. Több segítséget nem kapsz, arra ott a net.
2019. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!