Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Bejelentkező egység hogyan?

Bejelentkező egység hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy PhpMyAdmin adatbázisom ami gyönyörűen működik egy teszt weboldalon. Viszont a Visual Studio 2015 be sose fogad el semmit csak az exception hibát írja ki mely azt állítja hogy nem tud csatlakozni hozzá. Valaki adna egy kódot, magyarázatot hogy hogyan lehet ezt összerakni?? (Pénzben nem alkuszom!!)

2019. jan. 16. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hahaha. Nem.
2019. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Távoli elérés engedélyezve van? (Ingyen csak kérdések járnak.)
2019. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy PhpMyAdmin adatbázisom"

Az nem egy adatbázis, hanem a MySQL adatbázis kezelésére szolgáló webes felületű eszzköz.


"Viszont a Visual Studio 2015 be sose fogad el semmit"

Ez meg egy IDE, integrált fejlesztői környezet.


Hiányzik:

* a nyelv, amiben írod a programot

* az adatbázishoz való csatlakozást végző rész forráskódja (javaslom használj kódmegosztó oldalt: pastebin, hastebin, ghostbin,...)

2019. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A pongyola fogalmazásodból ítélve neked nem segítség kell, hanem konkrétan egy programozó, aki megcsinálja helyetted. Szóval készítsd azt a pénztárcát bátran, kelleni fog...
2019. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 A programot VB.NET ben írtam, engem aztán nem érdekel hogy hogyan de működjön a bejelentkező... Amúgy itt a kód :


[link]


(***** = paste)


Az PhPMyAdmin jelszót kér és a jelszó és hostnév nincs feltüntetve amúgy azok is vannak ... Segítségedet köszönöm

2019. jan. 19. 22:20
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint úgy nincs feltöltve hogy nem tettem közzé
2019. jan. 19. 22:20
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Legyen szíves ne a pénzre asszociálni ha egy darab kérdést feltesznek itt... Ingyen miért ne lehetne megoldani? Egy csomó van YT-n ami működik (ez is onnan van) csak lehet az adatbázisomban nem jó valami és én egy darab sz**os beállításért nem fogok neked 4000FT ot fizetni.....
2019. jan. 19. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
A sok idióta megjegyzésed helyett elárulhattad volna, hogy engedélyezve van-e az adatbázisod távoli elérése.
2019. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, de azt hol nézhetem meg ? (Nem igazán értek a MySQL hez ill a PhpMyAdminhoz :/)
2019. jan. 20. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Az látszik, hogy nem értesz hozzá, azért is furcsa ez a nagy arc.

Itt minden le van írva, de én a helyedben nem a root felhasználónak adnék jogot a távoli eléréshez, hanem csinálnék egy másik felhasználót csak a szükséges jogokkal vagy még inkább egy webes API-t.

[link]

2019. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!