Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha 25 évesen most kezdek...

Ha 25 évesen most kezdek ismerkedni a programozással, akkor nekem hasznos lehet a Scratch, vagy kezdjek valami komolyabbal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj komolyabbal, szerintem.
2019. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Scratch gyerekeknek van, csak időpazarlás. Kezdj egy normális nyelvvel, pl. python.
2019. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha most kezdesz ismerkedni a programozással, akkor mehet a scratch.

Aztán majd te eldöntöd, hogy tovább lépsz-e és ha igen, mikor.

2019. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Halál fölösleges utolsó. Egyrészt full bugos a scratch oldala, nagyon sok ember panaszkodott rá, én is szenvedtem vele, hogy 3 külön gépen máskép fut ugyanaz a program pl., ha már összetettebb. Szívás és idegesítő. Tele a net olyan videótutorialokkal, pl. udemyn, ahol projektet is csinál az előadó, így lehet rögtön a gyakorlatba ültetni az elméletet. Értelmetlen a scratch-csel bohóckodni.
2019. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek való.
2019. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le az unreal engine 4 et, a blueprintben programozás annyiban tér el a hagyományos programozástól hogy nem kell gépelned, a logika pontosan ugyanaz, ugyanazok az eszközök állnak rendelkezésedre, csak érthetőbb az egész úgy, hogy látod hogy mi történik(főleg a debugolás). Komplex cuccot agyfsz írni benne persze, de nem is arra van.
2019. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Anonime AJ válasza:

Ha ismerkedsz a programozással , ajánlom hogy tanuljd meg használni a phyton-t, vagy a Javascript-et.

Akár kezdhetsz egy C#al is. A lényeg hogy tanulj meg használni egy programozási nyelvet.

(És nem árt ha tudsz angolul hozzá tekintve hogy peldaul a phyton teljesen angolul van)

2019. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"algoritmusok és adatstruktúrák" ilyen témakörben is keresgess.


A Python jó kezdő nyelv.

2019. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!