Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen online programozós...

Milyen online programozós sulit/tanfolyamot javasoltok? Karrierváltóként, kezdő szinttől indulnék és mivel vidéken es gyes-en vagyok, a személyes tanfolyamok (bar ertem, hogy az hatekonyabb) most nem elérhetőek.

Figyelt kérdés
Jelenleg magamtól tanulgatom a Python-t, de jól jönne valami szakmai segítség. Más terület is érdekel (webfejĺesztes, html, css, java, ...)

#tanfolyam #HTML #online programozas #python. java
2019. febr. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Fizess be akkor vmi ilyenre:

[link]

2019. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Youtube MIT videok, azthiszem a bme anyagai is fentvannak
2019. febr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Otthoni, online tanulással a nulláról évek kellenek, hogy normális szintre fejleszd magad.

Angol mennyire megy? Anélkül bele se kezdj a programozásba!

2019. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bantu1 válasza:
100%

Szia!


Ha ingyenesben gondolkodsz, akkor ezeket tudom javasolni:

- freecodecamp.org (rengeteg anyag van fenn, egyszerű magyarázatok, gyakorló példák, feladatok. És elegendően széleskörű webfejlesztés témakörében; csak regisztrálsz és indulhatsz is)

- w3schools.com (kezdőként tökéletes, sok kipróbálható/módosítható példával, azonnali sikerélménnyel; semmi bonyolultság, regisztrálni sem kell)


Ha jobban szereted a videókat, akkor a Youtube csatornák kezdő lejátszási listái lesznek Számodra megfelelőek:


FreeCodeCamp: https://www.youtube.com/channel/UC8butISFwT-Wl7EV0hUK0BQ

LevelUpTuts: https://www.youtube.com/user/LevelUpTuts

Traversy Media: https://www.youtube.com/user/TechGuyWeb


Érdemes kipróbálnod, számodra melyik válik be, leírás alapján vagy inkább videókból sajátítod el könnyebben a dolgokat.


Ha fizetősben gondolkodsz, akkor az UDEMY oldalán sok hasznos kurzust találsz. Kérdéseket is tehetsz fel a kurzusok készítőjének, illetve a tanulótársaknak, ha bizonyos részek nem teljesen világosak. Tapasztalat, hogy legtöbbször szívesen és gyorsan válaszolnak. Az árak elsőre megdöbbentőek lehetnek, de kezdő regisztrálóként rögtön kedvezménnyel lehet indítani, majd később is rendszeresek (havi több alkalommal) az általában 10-15 euró közötti akciós árak. Csak várni kell 1-2-3 hetet, hogy éppen az legyen akciós, amire Neked van szükséged.


Webfejlesztés témában jó szívvel tudom ajánlani ezeket az Udemy kurzusokat:

- Andrei Neagoie: The Complete Web Developer in 2019: Zero to Mastery (32 órányi anyag)

- Colt Steele: The Web Developer Bootcamp (47 órányi anyag)


Mindketten meglehetősen erősek a rövid idő alatt történő válaszadásban... :-)


Végezetül pedig egy cikk Andrei Neagoie-től, hogyan érdemes webfejlesztést tanulni, kezdő szintről 5 hónap alatt:


[link]


A magam példájából tudom mondani, a lényeg, hogy sokat, vagy inkább, rengeteget gyakorolj, ami csak idődből telik. És minél gyosabban kezdj el önálló projektet, amit szívesen csinálsz, és még szívesebben fejlesztesz tovább. Legyen az az elején akár egy egyszerű honlap, vagy bármilyen program. Hidd el, kitűnő motiváció, ha igazán szereted és meg fogja sokszorozni a tanulási sebességedet!



Sok sikert kívánok!

2019. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!