Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Basic-ban programozom,...

Visual Basic-ban programozom, hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ugyan nem nevezhető programozásnak,igazából próbálok valamit alkotni. Nos elkészítettem egy bejelentkezési rendszert. Hogyan tudnám megcsinálni azt,hogy bejelentkezés után egy új menü jöjjön fel? De csak akkor,ha bejelentkezett,jó felh. és jelszót adott meg.

#programozás #bejelentkezés #rendszer #login #Visual #Basic #loginsystem #bejelentkezés rendszer
2019. febr. 24. 01:00
 1/6 tabaki ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján én nem tudok rájönni sem arra, hogy eddig mit csináltál, sem pedig, hogy mi a gondod egyáltalán. Gondolom, sikeres belépés esetén után be kell zárnod ezt az ablakot, és megnyitnod egy másikat, sikertelenség esetén meg kilépned a programból, de hol van ebben a probléma?
2019. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Csak le kell kódolni.
2019. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,első pontosan ez. De hogyan is lehetne le programozni?
2019. febr. 24. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A megfelelő kódot kell begépelni a billenytyűzeten.
2019. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam a megoldást. Köszönöm utolsó és az előtti,ha nem mondjátok hülyén halok meg.
2019. febr. 24. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért még továbbra is fenntartanám ennek lehetőségét...
2019. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!