Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hónapok óta programozok,...

Hónapok óta programozok, mégis egy alapvető kérdés: mit kezdjek a vírusirtóval, hogy ne homokozóban futtassa?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal, amikor módosítás után futtatom a progimat, homokozóba rakja. Az elemzés végeztével pedig hirtelen bezárja, tehát ha tudnám is tesztelni ott (pl nem fájlba írást tesztelek), ezért mégsem.



Kikapcsolni nem akarom, mert úgy felejtem.

Időtartamra nem tudom kikapcsolni, vagy nagyon elrejtették az UI-n ezt az opciót.

Kivételek közé se rakhatom, mert mégis mit rakjak kivételekhez? .



Offtopik kérdés: JAVA és C# esetén mikor van funkciója a Main metódusnak átadott argumentumnak? (string[] args)


2019. márc. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Töröld le amit most használsz és tegyél fel egy normális vírusirtót (bár Windows 10-en a Windows Defendernél nincs jobb).


A main akkor kap argumentumot, ha valamilyen paraméterekkel futtatod. Tehát pl. command line-ban nem úgy futtatod, hogy "valami.exe", hanem "valami.exe -argumentum1 -agrumentum2".

2019. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit ajánlasz?

Agyvérzést kapok így programozás közben és mondom, a kikapcsolása nem a legjobb ötlet.

2019. márc. 12. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Én Windows 10-en Defendert használok, havonta lefuttatok egy keresést MalwareBytes-szal, illetve uBlock Origin hirdetésblokkolót használok. Nagyon rég volt már vírusgyanús fájlom. Bár én nem torrentezek orrba-szájba.
2019. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem lehet megcsinálni az általad használt vírusirtóval, hogy kivételnek egy könyvtárat adsz meg, amelyben a programod fordított binárisai vannak és csak oda dolgozol?
2019. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen vírusírtót használsz? Avast esetén pl. ki lehet választani, hogy az adott mappát ne zaklassa.
2019. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!