Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Excel makró, function. Hogy...

Excel makró, function. Hogy lehet megcsinálni, hogy a futtatás után a szöveg alsó indexben jelenjen meg?

Figyelt kérdés

Function cica(n)

For i=1 to n

a="x"&i+a

Next

cica=a


Nem pontosan így néz ki az én makrómban, de leegyszerűsítve ez a lényeg. A for ciklusban az i, ami fut, megjelenik majd az a-ban, amit majd rendesen kiír a function. És azt szeretné, ha a ezek az i-k, amik megjelennek, alsó indexben legyenek kiírva. Gondolom kell bele a subscript, de nem tudom, hogy írhatnám bele.



2019. ápr. 2. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

[link]


3. találat

[link]


Programozáshoz nagyon nem ártana a google-t használni.

2019. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Használtam a google-t. Ha sub-ben kéne csinálnom, akkor meg tudnám így csinálni, de nekem function-nal kell. Nem írhatom, hogy egy adott cellában csinálja meg az alsó indexezést.
2019. ápr. 3. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:

De igen, írhatod. Az Application.Caller fogja megadni az adott cella (range) objektumot.

[link]

(gugli fél perc)

2019. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!