Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik YouTube-n elérhető...

Melyik YouTube-n elérhető videósorozatból érdemes Windows Presentation Foundation-t (WPF-t) tanulni?

Figyelt kérdés
Belekezdtem a WPF tanulásába. Hogy gyakoroljam a hallás utáni szövegértést angol nyelven, továbbá tanulhassak WPF-t is egyszerre, ezért YouTube-n elkezdtem videókat keresni, azonban annyira nem találtam megfelelőt. Főleg videósorozat érdekelne, amolyan kurzus jellegű, csak nem nagyon találtam olyat, meg nem tudom melyikbe érdemes belekezdeni.

2019. ápr. 6. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Udemy-n vegyél egy wpf kurzust 10 dollárért. :)
2019. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mennyire éri meg?


Ha nem szolgáltat valami különlegessel, akkor nem szívesen fizetek (pénzzel) olyan digitális javakért, amit "ingyen" és legálisan is el lehet érni. Ha vannak YouTube-n megfelelő anyagok, ahol lényegében a hirdetések megtekintésével "fizetek", akkor inkább azokat választom.

2019. ápr. 7. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Megéri. Ne mond hogy nincs 3000ezer forintod arra, hogy tanulj. YouTube-on a legtöbb esetben nincsenek ilyen minőségi, összeszedett kurzusok. Ráadásul te írtad hogy nem is találtál megfelelőt. Nem véletlen.
2019. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy van 3000 forintom. :-) De mint írtam jobban szeretek hirdetések megtekintésével (esetleg adatokkal) fizetni. xD


Az, hogy nem találtam megfelelőt az még nem jelenti azt, hogy nem létezik olyan, lehet csak én voltam béna a keresésben. :D Leginkább az a bajom a YouTube-n fellelhető anyagok többségével, hogy a nagy részük kicsit "elavult".

2019. ápr. 7. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobban szeretsz az adataiddal fizetni? Lakó körzet, szobaszám? :D


De végülis bankkártyánál is az adataiddal fizetsz.. :D


Komolyra fordítva a szót, ha YouTube-on a megfelelő kulcsszavakkal nem találtál normális wpf kurzust, akkor bizony nem hiszem hogy nagyon lenne.


De itt van egy pár videó (lejátszási lista) ami segíthet.

https://www.youtube.com/watch?v=gSfMNjWNoX0&list=PLLWMQd6PeG..

2019. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért ennyire "intim" adatokkal nem szeretek fizetni. xD Inkább olyanokra gondoltam, mint a szokásaim, érdeklődési köröm, stb... :)


Öhm, lényegében meg azon is izélok, hogy melyiknek érdemes nekiállni. Szerencsére és balszerencsére egész sok anyag létezik, végignézni meg sok idő. Aki meg végignézett legalább 1 ilyet az el tudná mondani a tapasztalatát róla. ^^

2019. ápr. 7. 17:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért köszi, ezt végignézem. :)
2019. ápr. 7. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én néztem 1-2 udemy kurzust WPF-ről és hát azt kell, hogy mondjam sokkal rosszabbak, minőségben, hangban és tartalomban is, mint ami ingyenesen Youtube-on fellelhető. :) A Youtube-on sokkal igényesebb videók vannak, hiszen ott a reklámokból jön a bevétel, így úgy kell megcsinálniuk, hogy visszatérőek legyenek a nézők. Udemy-n ha már 1x megvette valaki akkor már megérte összerakni az az 5 órás anyagot. :D
2020. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!