Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mégis mit lehet megtanulni...

Mégis mit lehet megtanulni egy 5 napos Etikus Hacker (CEH) képzésen?

Figyelt kérdés

Külföldön nézegettem, hogy mégis milyen árban vannak a CEH képzések. Olyan 2 ezer font környékén mennek a képzések, viszont csak 5 naposak. Erre kicsit felkaptam a fejem, mert úgy rémlett mintha 2 féléves lenne ez Magyarországon.


Valaki van itt aki már elvégzett CEH-t? Mégis mi érhet ennyi pénzbe ami csak 5 napig tart? Talán csak az alapokig juthatnak el a jelentkezők..


(Azért írtam ebbe a kategóriába, mert itt több szakmabeli megfordul mint bármely más kategóriában)



2019. ápr. 14. 12:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Mégis mi kerülhet ennyi pénzbe*
2019. ápr. 14. 12:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak a ceritifikát megszerzésére készít fel azoknak való akik már járatosak a témában
2019. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Csak egy példa, első találat Google-on. Eléggé úgy tűnik, hogy ez nem csak a vizsgára való felkészítés.

2019. ápr. 14. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak egy példa, első találat Google-on. Eléggé úgy tűnik, hogy ez nem csak a vizsgára való felkészítés."


Ha csak arra készít fel, még nem jársz ott.

Ha nem, akkor meg se kell néznem, át akarnak ba..ni.

Szóval keress valami más utat.

2019. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azóta több képzést is megnéztem. Az ár hasonló a legtöbb helyen, és szintén 5 naposak. Szóval elég ködös.


Egyébként érdemes elvégezni a CEH-t annak is, akinek van lehetősége Cyber Security MSc-re?

2019. ápr. 14. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a pár napos képzések jellemzően már a szakmában dolgozóknak szóló továbbképzés, és nem is célja 0-ról elmagyarázni mindent. Egyfajta gyors áttekintés, ami jóesetben elég arra, hogy alapot nyujtson, hogy később magadtól tudj fejlődni. 2000 font egyébként nem dárga 5 napért, ezeket az árakat cégeknek szánják, nem megánembernek.
2019. ápr. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi a válaszokat, mentek a zöld pacsik:)
2019. ápr. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!