Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet legálisan használni a...

Lehet legálisan használni a monecraft játék textúrákat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fun gamet keszíteni android telefonokra, es a minecraft ból pl. Zombie, creeper, blockok at helyeznek el benne az megsérti a mojang-ot? Mert lattam sok game-et hasznalni hasonlo/ugyan olyan texturakat/karaktereket. Köszi
2019. ápr. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem lehet.
2019. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés, grafikus suliba járok es van egy tanár aki ha meglát olyat hogy lopod a netről a grafikát akkor atkell rajzolnod magadnak. Ha pl. En egy barmely block texturat kiveszem, megvsinálom csak jobb minőségben, de a sajátom. Akkor is illegális?
2019. ápr. 16. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az átdolgozás joga is az eredeti szerzőt illeti meg.
2019. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tanárodat miért érdekli ez annyira? Talán másodállásban az Artisjus-nak dolgozik?:)
2019. ápr. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, de ha úgy is grafikus suliba jársz, akkor miért nem készítesz saját textúrákat?
2019. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert egy minecraft környezetű játékot szerettem volna
2019. ápr. 17. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld meg nyugodtan. Rengeteg játékhoz készítenek modokat. Ha nem kereskedsz vele, akkor szerintem senkit nem fog érdekelni, hogy legális-e vagy sem. A tanárodnak sem azzal kellene elsősorban foglalkoznia.
2019. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!