Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csináltam egy C# Windows Form...

Csináltam egy C# Windows Form Appot, hogyan lehetne most a design részét is jobban személyre szabni?

Figyelt kérdés
Például a gombok kinézetét egyedibbre faragni, néhány belső animációt (pl a textboxnak csak alsó bordere legyen, ha bele kattintok akkor az be kéküljön egy kis átmenettel (mint CSS-ben a border-bottom: 1px slid blue és transition 1s)) csinálni?
2019. ápr. 18. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fogod a gombot visual studioban, és a propertiesnél megadod ezeket neki. Ha ez túl bonyolult, névvel hivatkozva jó sok függvényt tudsz rá hívni.

De jobban járhatsz akkor már wpf és xaml kombóval, az majdnem olyan mint a html...

2019. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval gombonkent lehet csak, globálisan nem?
2019. ápr. 18. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket szeretnél, akkor szerintem ne WinForms alkalmazást csinálj, hanem WPF-et. Abban meg lehet csinálni egyszerűen amit szeretnél.
2019. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm, köszi, van valami lényegi különbség a kettő között?
2019. ápr. 18. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egy új projektet létre hozol akkor látni fogod, hogy miben és mennyire különbözik.

Wpf-ben van a xaml az a html-re akar hasonlítani(nekem nem is tetszik 😐)


[link]


[link]

2019. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, már látom, köszi. Eléggé rosszul néz ki és bonyolultabbnak tűnik, mint a szimpla C#, vagy mondjuk a pure java.. Nagyon nem jön be.
2019. ápr. 19. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Mundjuk ezeket a xaml-eket nem kell kézzel írnod, arra van Blend... összekattintgatod a UI-t, beállítod a szineket, átmeneteket, animációkat és kész.
2019. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azokat szeretném jelenleg főképp :D Látom ezt a navigálós cuccot, aminél az oldalak(page) között lehet váltogatni, de helyenként ez sem akar működni :D Kicsit zavaró hogy megy a html,css,javasciprt(pure java), c#, php meg a mysql, ez meg nem akaródzik :D
2019. ápr. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!