Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozás beadandóhoz...

Programozás beadandóhoz kellene segítség. A feladatot lentre írom. Bármilyen segítség jól jönne. C#-ban programozunk és annyi, hogy egyszerűen kéne (tömb, elöltesztelő, hátultesztelő, számláló ciklusok) Tudnátok segíteni? Bármi jól jöhet

Figyelt kérdés

Maga a feladat:

Egy kis repülővel átrepülünk a tenger felett és bizonyos időközönként megmérjük a tengerszint feletti magasságot. A 0 tengert jelent, a pozitív érték szárazföldet. Az első és utolsó mérés biztosan szárazföld felett történik. Az 1000 mérés eredménye egy txt fájlban van megadva.

Olyan programot kell készíteni ami meghatározza az egymáshoz legközelebb levő két szigetet

Annyit megadott a tanár, hogy beolvassa a szöveget



2019. ápr. 19. 17:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés? Vagy úgy konkrétan mi az amit nem tudsz megoldani?
2019. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

using System;

using System.Collections.Generic;

using System.Linq;

using System.Text;

using System.Threading.Tasks;

using System.IO;


namespace sziget

{

class Program

{

static void Main(string[] args)

{

int[] t = Feltolt(new int[1000]);

//Program


//Program vége

Console.ReadKey();

}


static int[] Feltolt(int[] a)

{

FileStream fs = new FileStream("sziget.txt", FileMode.Open);

StreamReader sr = new StreamReader(fs);

for (int i = 0; i < a.Length;i++)

{

a[i] = Convert.ToInt32(sr.ReadLine());

}

sr.Close();

fs.Close();

return a;

}

}

}


Ezt írta meg a tanár

2019. ápr. 19. 17:41
 3/37 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy "semmit" nem tudunk. Akkor kezdj el egy tutorialt egészen az alapoktó, ez a feladat nulláról indulva is egy óra tnaulással megoldható, mert rettentő primitív. Vagy mutasd mit csináltál eddig, mert az, hogy mégcsak nem is próbálkozol nyilván elfogadhatatlan.
2019. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a tanárnak, hogy ismerkedjen meg a using blokkokkal.


Amúgy pedig végig mész a számokon és számold, hogy hány 0 van egymás után. Ha a 0-k száma kevesebb mint az eddigi minimum (kezdetben ezt a mimimumot állítsd be valami 1000-nél nagyobb számra, pl int.MaxValue), akkor ezt a 2 szigetet elmented, hogy eddig ez a 2 a legközelebbi. (A sorszámuk kell? vagy hogy hol kezdődik-végződik? Ezt már rád bízom)

2019. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 moozygoo ***** válasza:
Ez egy érettségi feladatsor, nézegesd végig, ha ennyire nincs kedved gondolkodni letölthető javítási útmutató is meg megoldás is
2019. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Kérdést tegyél fel, ne feladatot, vagy akkor jelöld meg az árajánlatot, ha kész megoldás kell.
2019. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj hogy elméletben megvan hogy nagyjából mit kéne csinálni , csak nem bírom lekodolni. Tudom hogy először is azzal kéne kezdeni hogy vegigmegyek egy számláló ciklussal az 1000 számon, de ezt se tudom hogy melyik változot kéne használni
2019. ápr. 20. 19:47
 8/37 A kérdező kommentje:
Azt is tudom hogy megkene számolni hogy egymás után mennyi nulla van, és ahol a legkevesebb az a két sziget van egymáshoz legközelebb , de ezt nem tudom lekodolni
2019. ápr. 20. 19:49
 9/37 tabaki ***** válasza:

Szerintem egy kissé túl korán kaptad meg a megoldást, de engem az is érdekelne, hogy annak birtokában végül hogyan írtad meg a programot. Szinte bizonyos, hogy tudunk még csiszolgatni rajta -- a kódodat viszont ne ide másold be, hanem valamelyik fájlmegosztó oldalra, pl.:

[link]

2019. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Megkaptam a kódot?? 😅 Én nem találom sehol 😥 Írtam hogy nekem nem az a baj hogy nem tudom mit kéne csinálni hanem hogy nem tudom lekodolni
2019. ápr. 20. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!