Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vizual Studio-ban vonaldiagramm?

Vizual Studio-ban vonaldiagramm?

Figyelt kérdés

Koordináta tengelyt szeretnék, úgy hogy az origó a 0-ban legyen (ott metsze egymást az X és Y tengely), akkor is ha vannak negatív értekeim. Mi ilyenkor az eljárás?

Letöltöttem a MindFusion.WinForms Pack-ot, mert nem találtam a VS2017-ben vonaldiagrammot (line chart). Alap függvényeket szeretnék ábrázolni (iskolai projekt) de nagyon el vagyok itt akadva.


Nagyon köszönöm előre is mindenki segítségét. :)



2019. ápr. 22. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Visual Studio egy IDE.
2019. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
100%

@#1:

Az utolsóként beírt témacímke mindenesetre arra utal, mintha a feladat esetleg távoli kapcsolatban állhatna a C# nyelvvel, erre az ingatag alapra talán lehetne valamiféle munkahipotézist építeni. Engem jobban zavar, hogy sejtelmem sincs, mi a probléma egyáltalán. Miért ne lehetne két vonalat úgy felrajzolni, hogy bármiféle értékektől függetlenül éppen ott metssze egymást két esszel, ahol én jónak látom? És minek kell ahhoz mindenféle okos csomagokat letölteni, hogy egyéb vonalakat húzgáljak valami grafikus felületre? Asz'szem, ezt a kérdést nem ártana még megtoldani néhány hasznos infóval.

2019. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!