Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A San Franciscóból Jöttem...

A San Franciscóból Jöttem tanfolyamai mennyire fedik le a Java junior programozói tudást?

Figyelt kérdés
Rendkívül érdekes videóik vannak. Még nem vagyok benne az IT vérkeringésben, ami a munkát illeti, így nem tudom mik azok a hard skillek, amik feltétlenül szükségesek lennének egy junior Java programozóhoz. Aki benne van az IT munkavilágban az elmesélné mennyire fedi le San Franciscóból Jöttem tanfolyamai a junior Java programozói tudást? (Elsősorban az asztali alkalmazások fejlesztése érdekelne, bár ezen kívül valamennyire a webfejlesztés és a mobilra történő alkalmazásfejlesztés is érdekel.)

2019. máj. 6. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Elmondja az alapokat, de azokat akárhol fel lehet szedni, a java középhaladóval már speciel semmire nem mentem, annyira semmilyenek a videók.

Érthető, jó kurzus, önmagában édeskevés.

2019. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Ja, konkrétan a kérdésre válaszolva, semennyire nem fedi le a junior szintet. Vedd úgy, hogy olyan, mintha megtanulnál az abc-ből pár betűt, de nem tudsz még igazából sem írni, sem olvasni, max összedobálni random betűket. Sokkal-sokkal több kell ennél.
2019. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Az egyetemen még ennyit sem tanítanak programozni mérnökinformatikán.
2019. máj. 10. 20:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Szomorú...
2019. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Túl sok az olyan sallang, mint a digitális techika. Például a Git-ről még egy szót sem ejtettek, pedig legalább említés szintjén igazán foglalkozhatnának vele.
2019. máj. 10. 23:44
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 Néhány szóban felesleges vele foglalkoni. Kb minden informatikus tud a létezéséről. Még az is, aki nem használja.
2019. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ez egy példa volt. Valahol olvastam, hogy probléma szokott lenni, hogy még a Git-et sem tanítják meg egyetemen és a pályázó delikvensek közül vannak, akik nem értesültek a Git-ről.
2019. máj. 12. 16:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökre nem triviális a git annak, aki életében nem programozott még, kell egy kis gyakorlás is, míg belejön az ember. Főleg ha már eljut a branchelésig meg pull requestig.
2019. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

"Ja, konkrétan a kérdésre válaszolva, semennyire nem fedi le a junior szintet. Vedd úgy, hogy olyan, mintha megtanulnál az abc-ből pár betűt, de nem tudsz még igazából sem írni, sem olvasni, max összedobálni random betűket. Sokkal-sokkal több kell ennél."


Sajnos ez az igaz, mégha az itt álmodozó kb 16-25 éves korosztály mást is szeretne.

2019. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor hol lehet annak utána járni, hogy mit vár el az ipar egy-egy Java juniortól? Az álláshirdetések még annyira sem biztosítanak konkrétumot, mint a San Franciscóból Jöttem.
2019. jún. 20. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!