Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire ajánlott a SoloLearn...

Mennyire ajánlott a SoloLearn app programozás tanulására?

Figyelt kérdés

Üdv!


Elsősorban hozzáértők véleményére vagyok kíváncsi. Azt hirdeti, hogy a legnagyobb ingyenes tartalommal bír a kezdőtől a profiig. Milyen szintre lehet vele valójában eljutni?


Olyanok válaszát is várom, akik ezzel a programmal tanultak meg valamit és sikerrel megvalósították az elképzelésüket.


köszi!



2019. máj. 8. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nagyon régóta programozok (ebből élek), de kiváncsiságból kipróbáltam. Nem voltam tőle elájulva, bár az alapokat össze lehet belőle szedni.


Viszont semmilyen olyan program vagy könyv nem létezik amitől a kedves felhasználó programozó lesz. Az ugyanis gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás sokszor évekig. Attól, hogy kitölti valaki a SoloLearn kvízkérdéseit attól még nem lesz programozó.


Ettől függetlenül okosan használva természetesen nagy segítség lehet.

2019. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alapokat nagyon jól megtanítja, de nem leszel tőle programozó.

Kezdésnek jó lesz.

2019. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A "kezdőtől" rész még oké, de a "profiig" rész oltári nagy hazugság. Kb arra jó, hogy nulláról elindulj, de többre nem.
2019. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legalapabb dolgokat megérted, de önmagában édes kevés. A "profiig" rész jó poén, tény, hogy vannak jól összeszedett anyagaik, de azok elég rövidek és ha nem csinálsz saját projekteket közben, amiket át is kéne nézetni hozzáértővel, akkor semmire nem mész vele.
2019. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!