Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire hasznos a SkillVersum...

Mennyire hasznos a SkillVersum-n tanulni?

Figyelt kérdés

Láttam a Facebookon a SkillVersum hirdetését. Mivel eléggé csóró vagyok, így fizetős bootcampeket nem akarok járni (Ami anyagot leadnának az ilyen tanfolyamokon az úgyis fönt van neten, így minek fizessek? [Ráadásul némelyik bootcamp tematikája publikus.] Ami talán hasznos lehet 1-1 bootcampben az az állásgarancia + csapatmunka fejlesztése, de csak ezekért százezreket fizetni? Nem tudom...).


Gondoltam hasznos lenne elvégezni valami ingyenes/nagyon olcsó informatikai képzést vagy valamilyen webkurzuson átvenni valami specifikusabb tananyagot, amit egyetemen úgy sem tanítanak és ami kiegészítheti a leendő mérnökinformatikai diplomámat. Ilyen szempontból a SkillVersum mennyire hasznos? Kinek mi a tapasztalata?



2019. máj. 17. 11:30
 1/3 Szüts Bálint Attila válasza:
63%

Szia, én az alkalmazást készítő csapatban vagyok benne. A Javas tananyagok legtöbbjét én készítettem, és a tananyagmennyiség még bővítés alatt van.


5 éve vagyok fejlesztő, tehát olyan tananyagokat készítek, ahol olyan technológiákat mutatok be, amelyet aktívan használnak az iparban is. Az oldalon megtalálható tananyagok elegendőek voltak már 3 sikeres szakdolgozat megírásához a Pécsi Tudományegyetemen, ahol jelenleg Java programozást oktatok. Ha egyetemben gondolkodsz, abban is tudunk segíteni. Pécsen az egyetemi oktatásban külső cégek is részt vesznek, így cégspecifikus tudást is lehet szerezni, de ez gondolom, más egyetemeken is így van.


Sikeresen tudtunk felkészíteni és álláshoz juttatni nálunk tanulókat, és jelenleg is készítünk fel embereket, hogy junior programozókká válhassanak. Célunk, hogy a velünk kapcsolatban lévő cégeknek ki tudjuk ajánlani őket. Elég frissek vagyunk ezen a piacon, most építjük ki ezt a kapcsolati hálónkat, mert eddig a tananyagok minőségét teszteltük, amelyekről szerencsére kiderült, hogy mennyiségileg és minőségileg is megfelelőek a piacra. A nálunk való tanuláshoz csupán a kitartásodra van szükség, és hogy tudj online tanulni. Mentorálást is vállalunk, tehát bármikor nyugodtan kérdezhetsz, ha elakadnál a tananyaggal.


Hogy egyetemre éri meg jobban vagy fizetős tanfolyam, arról írtam egy blogbejegyzést, amely talán tud segíteni:

[link]


Bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok.

2019. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bapego válasza:
55%

Én rendszeresen használom, sőt a szakdogámat is a Skillversumos anyagok segítségével írtam meg.

Egyre több hasznos anyag fent rajta és saját tapasztalatból, kényelmesebb az itt található leírt jegyzetek alapján dolgozni mint pl. egy videó alapján. Gyorsabb és simán csak kimásolod azt a kódrészletet amire éppen szükséged van.

Ami miatt pedig tényleg ajánlom, hogy nagyon sok jegyzet a mostanában "menő" technológiával foglalkozik. JPA, ORM, JSF, hibernate stb. stb. Mindenképp érdemes kipróbálni.

2019. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A SkillVersum marketing csapatán kívül van másnak is véleménye róla? :D
2020. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!