Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 17 évesen dolgozhatnék program...

17 évesen dolgozhatnék programozóként otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy van e olyan cég... vagy egyáltalán legális az, hogy én 17 éves létemre programozóként dolgozzak egy vállalatnál?

diák melózok sokat, de elég lenézőek az emberrel és nekem ez nagyon nem hiányozna az életemből😐

és mivel már 3. éve tanulok programozni (a nyelvek amiket tanulunk most tökmindegy) eszembe jutott hogy mi lenne, ha már megpróbálnék elhelyezkedni..akár csak egy weblap szerkesztőként de ez már csak részlet kérdés

Érdemes keresgélnem? Van rá esély, hogy 0 tapasztalattal 17 évesen felvesznek otthoni munkára valamelyik céghez?

vagy elégedjek meg még egy darabig ezzel a szaros tipik diák melóval?xd



2019. júl. 14. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Javítom magam, 16 vagyok. csak nem sokára 17 és azért írtam ennyit mert mire találnék pont átlépném
2019. júl. 14. 14:01
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

A korod nem akadály, dolgozhat egy 17 éves programozóként. Viszont erre nem nagyon van példa, több okból is.


1. Munkaidő. A legtöbb propgramozói munka elvárja a nappali munkavégzést, ami egy iskolába járó embernek elég problémásan teljesíthető.

2. Szakmai ismeretek hiánya. Egy 17 éves jellemzően nem rendelkezik elegendő szaktudással ahhoz, hogy alkalmas legyen programozói munkára. Pláne ha azt vesszük, hogy otthonról szeretnél dolgozni, a home office pedig a hatékony dolgozók kiváltsága, és ők sem dolgozhatnak állandóan otthonról.


Szóval túlzottan sok reményt nem fűznék a dologhoz a helyedben.

2019. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ahh ez amit a végén írtál ez új infó volt nekem

köszönöm a választ!

2019. júl. 14. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Dolgozhatnál, de senki nem fog alkalmazni.
2019. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

El tudsz készíteni egy dinamikus honlapot a nulláról?

Persze, nem ilyen tili-toli sablonos megoldással.

Nekem van egy elképzelésem, hogy milyen legyen a honlap megjelenése, miket akarok azon feltüntetni, milyen elemei legyenek. Ehhez nekem nem elég a "sablonos megoldás".

Képes elennél egy ilyen honlapot felépíteni?


Most egyé okokból nem írtam konkrét részleteket, mert volt, hogy egy megbeszélés után másnál viszontláttam 100%-ban azt megvalósítva, saját név alatt, amit én vetettem fel a közös megbeszélés során. :(

2019. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Persze, hogy dolgozhatnál otthonról!


Alapítasz egy céget, aminek adsz egy profilt (témát, amivel alapból foglalkozik) és kész!

2019. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

"Alapítasz egy céget"

Eleve kiskorú nem lehet ügyvezetője cégnek - tagként is nagykorú törvényes képviselő kell (Lásd: 21/2006. (V. 18.) IM rendelet ).

Egyéni vállalkozó sem (Lásd: 2009. évi CXV. törvény 3. §, 2a) bekezdés).


Így esetleg munkavállaló (Lásd: 2012. évi I. törvény, 34. §) lehet - ha lesz olyan cég, aki alkalmazná (kvázi 0 tapasztalattal aligha).

2019. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

El kell venned valakit feleségül hozzá, akkor lehet 18 éves kor alatt is:)


2:10. § [A kiskorúság]


(1) Kiskorú az, aki a tizennyolcadik életévét nem töltötte be. A kiskorú a házasságkötéssel nagykorúvá válik.

2019. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!