Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan védjem le egyszerűen...

Hogyan védjem le egyszerűen jelszóval a weboldalam egyik oldalát?

Figyelt kérdés

Van egy weboldalam, amin belül külön oldalak/lapok vannak, amik közül egyet szeretnék úgy levédeni, hogy bárki mrgnézgesse, de kizárólag a jelszó beírása után (regisztráció, bejelentkezés nélkül).

Ehhez tudok segítséget adni, vagy ingyenes magyar oldalt ajánlani, ami ezt részletesen és érthetően leírja?


2019. aug. 5. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A legmórickább ha csinálsz elé egy másik html oldalt egy buttonnal meg egy unputtal, és javascripbte megírsz egy jelszó validációt az input mezőre hogy csak akkor engedje tovább az elérendő oldalra. Nem valami biztonságos, de gondolom nem hipertitkos adatokat tárolnál így.
2019. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen, a weboldalt webnode-dal készítettem, mivel nem értek hozzá. Egy számomra is érthető verzió, illetve ennek a végigvezetése/kifejtése sokat segítene. :)
2019. aug. 5. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Webnode? Akkor felejtős.
2019. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a webnode-ot nem nagyon ismerem. Mennyire ad hozzáférést a forráskódhoz? (valszeg csak holnap fogok tudni már válaszolni)
2019. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
WebNode -on csak olyan van, hogy mindenki vagy csak regisztrált felhasználóknak, ilyen köztes megoldás nincs amit szeretnél.
2019. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy vettem észre sajnos. Köszi a válaszokat, akkor változtatok rajta majd.
2019. aug. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!