Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha van már programozási,...

Ha van már programozási, webfejlesztési alaptudásom, akkor menny idő megtanulnom WordPress weboldalakat készíteni, hogy kisebb projekteket vállalhassak már vele?

Figyelt kérdés
Van egy gazdaságinformatikus diplomám. Most rendszergazda vagyok, de lehet szívesebben lennék valami fejlesztő, webmester féle. Ezért kérdezem.

2019. aug. 19. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
X.
2019. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Wp fejlesztés piszok egyszerű, akár témát, akár plugint akarsz csinálni.


Azt viszont nehéz megmondani, hogy konkrétan neked mennyire lesz bonyolult, lévén senki nem tudja, hogy milyen szinten vagy, de érdemes belevágni, mert gyorsan tanulható.



(Jah, és nem tudom, hogy mivel akarsz pénzt keresni, de manapság a pár $-os téma gyűjtemények korában inkább csak paranéterezgetés megy WP-en, annyi a jó és olcsó téma, hogy csak a logót cseréled gyakran, vagy nem leszel rentábilis azokhoz képest, akik vettek 40$-ért egy pár száz témát tartalmazó gyűjteményt, és most 10 perc “programozással” gyártanak oldalt.


A plugin jobb terület, de ott meg kevés a megrendelő, és sok a teljesen ingyenes, vagy pár dolláros, kész cucc)

2019. aug. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Wp fejlesztés? Felraktam a szerverre oszt megy
2019. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen felrakod és megy, de abból még nem igazán lehet egy vállalkozást elindítani.
2019. aug. 20. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Mer hogy lesz belőle vállalkozás?
2019. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van vezetési tudásom mennyire indulhatok kisebb versenyeken?

Kb ennyire volt értelmes a kérdés. Általánosságban elmondható, hogy a kezdők is könnyen boldogulnak a wordpressel, mert remek dokumentáció van hozzá. Konkrétan a templatekészítésről beszélek meghintve custom post type-okkal. Azért ez a tudás elég gyér ahhoz, hogy vállalkozzál. Ha már van papírod akkor menj el egy céghez juniornak, akik szépen továbbképeznek.

2019. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem hogy egy wp blogból hogy lesz vállalkozás? Feltelepíteni meg talán átírogatni, "fejlesztgetni" egy picit azt nem nehéz. De végülis csak szöveget írsz meg beraksz pár képet.
2019. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elsőzör kisebb oldalakat csinálnék fusiban, aztán, ha sikerül belejönni, akkor gondolnék nagyobb porjekteket megpróbálni, mint egyszerűbb landing page-ek.
2019. aug. 22. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 [link]
2019. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!