Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hú, melyik a legjobb, legkreat...

Hú, melyik a legjobb, legkreatívabb, és egyben a legjobban használható weblap szerkesztő program?

Figyelt kérdés
Most lenne pár nagyon jó ötlet weblapra, mivel szoktak dolgozni "a nagyok"? Melyik a legbevàltabb weboldal készítő program?

2019. szept. 13. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


bár azt hozzáteszem, hogy egyiket se használtam

2019. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Notepad++, Atom, SublimeText, VS Code...
2019. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"A nagyok" szoveges szerkesztot hasznalnak, lasd eloszo valasa
2019. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Drone007 ***** válasza:
100%

A "nagyok" általában a feladathoz választanak eszközt, de semmiképpen nem használnak előre gyártott elemekből korlátozott funkcionalitással és hozzáféréssel rendelkező oldalgyártókat, mint a wix vagy a wordpress.com.


Egyszerűbb oldalakhoz (bemutatkozó, one-page-site, ...) elég egy szövegszerkesztő (ld.#2)

Komolyabb oldalakhoz (adminisztrációs, híroldal, blog, webáruház) már komolyabb eszközök szükségesek, ún. fejlesztői környezetek, IDE-k (pl.: PhpStorm, egyéb JetBrains cuccok, NetBeans, Eclipse, Visaul Studio, ...). Ezeket a projekteket már leggyakrabban a megfelelő keretrendszerek segítségével oldják meg, mint pl. symfony, zen, laravel, amelyek az egyes univerzális funkciók fejlesztésében segítenek.

Ha egy projekt pedig elég kiterjedt, akkor azt általában csapatban valósítják meg, ehhez már szükséges, hogy legyen aktív verziókövetés, és megfelelő kommunikációs platform, amin a feladatok követhetőek mindenki számára.


Egy laikus számára persze elég lehet a wix is, vagy a worpress, de ha üzleti oldalakról van szó, akkor ezeket az egyszerű megoldásokat nem javaslom, hosszú távon zsákutcák, míg egy hozzáértő fejlesztő vagy fejlesztőcsapat képes naprakészen tartani és esetleg upgradelni a weboldalt.


Sok sikert az ötleteidhez!

2019. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Most van pár nagyon jó ötletem, amihez kell ismerni a weblap fejlesztést, készítést! Nekem ECDL vizsgám van, az a segítségére lehet bármennyire is a weblapszerkesztéshez?
2019. szept. 15. 01:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


WordPress oldalt tudok készíteni. Többet is készítettem már és azok fejlesztését és karbantartását is vállaltam továbbra is.

2019. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!