Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb, legtapasztal...

Melyik a legjobb, legtapasztaltabb és legnépszerűbb weboldal készítő cég Magyarországon?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves lesz a cégük és már rengeteg féle weboldala volt, így vissza gondolva borzasztó volt mind! És most végre valami hozzáértő és tapasztalt céget szeretnék megbízni a dologgal! Webtárhely szolgáltatásra is szükségem lenne.

2019. szept. 15. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A webes trendek kb. 5 évente változnak.

De ha vissza nézzük a nagyobb cégek oldalait, azok is szörnyűek a mai szemmel. :-D

Van pár régi, nagy tapasztalattal bíró cég, de általában az árajánlataiktól hátast dobnak. :-D

És ha az eddigi mind "borzasztó volt", akkor tuti hogy szűkre volt szabva a költségvetés.

És így kompromisszumok születtek a kivitelezés területén.

De tessék egy cég: [link]

(Nem véletlen angolnyelvű az oldal, magyar piacon kevesen tudják megfizetni)

2019. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs d megnéztem az ajánlott céget d engem nagyon nem győztek meg!

Több mint 2 percet szántam rá pedig..

2019. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: [link] és [link]

Alapítás éve: 2003 (16 év)

Közbeszerzést nyert: Igen, 1 db

EU pályázatot nyert: Igen, 6 db

Egyéb pozitív információ: Igen

2018 Nettó árbevétel: 134 Millió

Tulajdonos: 2 fő

Foglalkoztatott: 16 fő

Szóval egy elég régóta a pályán lévő cégről van szó.

Portfólió: [link]

2019. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!