Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki mondana egy értelmes,...

Valaki mondana egy értelmes, ingyenes WordPress témát?

Figyelt kérdés

Egy tucat listát néztem neten ami "Free" WordPress témákat sorol fel és ha megtetszik valami, rámegyek és 60$..


Szóval egy olyasmi oldalt szeretnék létrehozni mint a liked.hu , ami a Boombox témát hasznalja. Valaki tud hasonló, ingyenes témát?



2019. nov. 10. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
fejlessz magadnak egyet, de akkor már Symfony vagy Laravel.
2019. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a legjobb ingyenes témacsomag WordPresshez az Astra: [link]

Pontosabban ennek van ingyenes és fizetős változata, de az ingyenes mindent tud, amit kell. Van pár egész tetszetős ingyenes sablonjuk is, ami szerintem felveszi a versenyt a fizetősökkel.


A linkelt oldal egy magazin, a Themegrill-nél vannak nagyon tetszetős magazin témák: [link]

Náluk is vannak ingyenes és fizetősök (az ingyeneseknek van prémium verziója), a fizetős több beállítást tud, de szerintem az ingyenesek is egész jók.

2021. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!