Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tudom használni...

Miért nem tudom használni CSS-ben a "position: absolute;"-ot?

Figyelt kérdés
Szeretnék horizontális dropdown menüt készíteni, de nem sikerül a legördülő almenü. Az összes oldalon amit néztem, a "position: absolute;"-ot használja, de nekem azzal nem sikerül (pedig mindent ugyanúgy írtam be, mint a pédában), csak eltünteti az almenüt. Ez miért van? Esetleg van más módja, hogy meg tudjam csináljam?

2019. nov. 12. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz.
2019. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd közzé - kódmegosztó oldalak (mint például pastebin.com, ghostbin.co, hastebin.com, jsfiddle.net,...) segítségével - az általad készített forráskódot, illetve azt a példát (az arra mutatkozó hivatkozást) amit próbálsz utánozni, hogy lássuk, hogy hol rontottad el, mert így, látatlanban nem fog menni.
2019. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2019. nov. 12. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
mutasd meg a kódod jsfidlen
2019. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt a kód:

[link]


És ez alapján próbáltam csinálni részben:

[link]

2019. nov. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!