Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Meg akarok tanulni WordPress...

Meg akarok tanulni WordPress weboldalakat készíteni, mert hasznos képesség ma a világban. El tudok indulni domain név foglalás nélkül?

Figyelt kérdés

Meg szeretném oldani a tanulást lehetőleg ingyen. Nagyon jó dokumentáció és több ezer videóanyag érhető el online. Hallottam, hogy a wordpress.org biztosít egy ingyenes template-et, amin a nagyon alap dolgokat meg tudom tanulni. Viszont nekem komoly terveim vannak a WordPress-szel, piacképes tudásra törekszem. Ezért szeretném megtudni hogy szerintetek van-e olyan lehetőség, ahol magasabb szinten el tudom sajátítani a WordPress-t, pl. pluginok használatát is, anélkül, hogy lefoglaljak egy domain nevet és fizetnem kelljen érte.


Ha ez nem lehetséges és mindenképp le kell foglalnom egy domaint: Ez esetben ez még csak egy dummy weboldal lenne, csak tanulási célra. Megszüntethetem mondjuk egy hónap után, hogy ne kelljen fizetnem fölöslegesen? (Feltéve, hogy 1 hónap alatt megtanulom olyan szinten.)



2020. jan. 2. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
El.
2020. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Helyi webszervert kell létrehoznod, mondjuk Wamp segítségével.


Piacképes tudáshoz egy hónap nagyon kevés, esetleg egy év, ha már van legalább alapvető HTML/JS/CSS/PHP ismereted.

2020. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2: Köszönöm! Igen, van alap PHP/CSS/HTML/JS tudásom, szóval azzal már nem lesz gond.


Világos, az 1 hónap erős túlzás volt.


Ha létrehozok egy helyi webszervert, az teljesen ugyanúgy fog megjelenni, mintha valódi weblap lenne, és funkcionalitását tekintve sem szab határokat?

2020. jan. 2. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Így van, a helyi webszerver nem fog korlátozni. Ugyanaz, mintha szervert bérelnél, csak a gépedről fut.
2020. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyszerű! Nagyon köszönöm a segítséget :)
2020. jan. 3. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!