Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Facebook és Instagram összekap...

Senkimégisvalaki kérdése:

Facebook és Instagram összekapcsolás hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy vállalkozás a facebookon aminek az adminisztrátora lettem egy külön profillal. Szintén ehhez a profilhoz csináltam Istagram oldalt is, amit össze szeretnék a facebookkal kapcsolni. Mivel az oldal adminjának kell lenni legalább egy hétig, hogy összekapcsolhassam, ma próbáltam összefűzni a két fiókot és nem engedi a rendszer. A következő hibaüzenetet írja ki:


Sikertelen összekapcsolás

Elérted a jelenleg létrehozni engedélyezett vállalkozások maximális számát.


Egy darab oldalt kapcsolnék össze, vállalkozássá is tettem az istagram fiókot, de nem értem, miért nem akarja az igazságot.


Időközben lett az instagram oldalnak is kisebb követőbázisa, úgyhogy nem szeretnék azzal játszani, hogy azt kitörlöm és majd csinálok másikat...


Kérlek, segítsetek! :/


2020. jan. 15. 16:27
 1/2 domjanvivi válasza:
Szia! Nekem is ez megy már három napja minimum.. esetleg kaptal segitseget?
2020. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos még nem
2021. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!